کرمی: پیش زمینه قهرمانی اخلاق حرفه‌ای است

کرمی: پیش زمینه قهرمانی اخلاق حرفه‌ای است

به گزارش سراج24، یوسف کرمی پیشکسوت تیم ملی تکواندو کشورمان، اظهار کرد: نفراتی که برای حضور در مسابقات جهانی تکواندو منچستر انتخاب شدند تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه هستند که کار خیلی سختی برای این مسابقات خواهند داشت، اگر در این مسابقات بتوانیم جزء سه تیم اول باشیم و روی سکو برویم نتیجه خوبی گرفته ایم، امیدوارم با برنامه‌های کادر فنی، تیم ملی تکواندو بتواند نتایج خوب سال‌های قبل را تکرار کند.

کرمی در واکنش به نتایج ضعیف تکواندو ایران در سال‌های گذشته بیان کرد: اینکه گفته می‌شود تکواندو افت کرده است را قبول ندارم به نظرم نتیجه گیری‌های نه چندان خوب سال‌های اخیر به دلیل پیشرفت رقبا و در جا زدن‌های ما است، به این ترتیب که آن‌ها پیشرفت کردند، ولی ما همچنان در همان سطح خوب گذشته خودمان باقی ماندیم و از رقبا عقب ماندیم، از طرفی دیگر، در گذشته کره جنوبی حریف ما بود، اما الان کشور‌های دیگر هم سرمایه گذاری‌های خوبی انجام دادند و مدال‌های این رشته دیگر در انحصار یک سری کشور‌های خاص و محدود نیست.

او ادامه داد: تکواندو در ایران پتانسیل‌های خوبی دارد که باید بتوانیم به خوبی از این پتانسیل‌ها استفاده کنیم، خوشبختانه تکواندو نسبت به سایر رشته امکانات بهتری دارد، اما هنوزهم دراین زمینه مشکلاتی را در شهرستان‌ها داریم که باید رفع شود.

وی در پایان افزود: متاسفانه برخی ورزشکاران برای مدت یکی، ۲ سال عملکرد خوبی دارند اما پس از آن از سطح حرفه‌ای دور می‌شوند به طوری که انگار هیچ وقت چنین حضوری نداشته اند، دلیل این موضوع هم مسائل اخلاقی و رفتاری این بازیکنان است، پیش زمینه قهرمانی اخلاق حرفه‌ای است و ورزشکاران هر چقدر پیشرفت فنی دارند باید همگام با آن بتوانند رفتار‌های خود را در فضای مجازی، اردو‌ها و. مدیریت کنند، در غیر این صورت مسلما عمر ورزشی شان کوتاه‌تر می‌شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

اظهارات سرمربی تیم ملی تکواندو در مورد رقابت های جهانی منچستر

برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو مردان

برگزاری رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندو مردان

0 نظر

ارسال نظر

capcha