علی محمد بسحاق:

اظهارات سرمربی تیم ملی تکواندو در مورد رقابت های جهانی منچستر

اظهارات سرمربی تیم ملی تکواندو در مورد رقابت های جهانی منچستر

به گزارش سراج24، علی محمد بسحاق مربی تیم ملی تکواندو  کشورمان، اظهار کرد: در ادامه مسابقات انتخابی تیم ملی برای مسابقات جهانی منچستر امروز رقابت‌ها در اوزان ۵۸- ۸۰- و ۸۷- برگزار شد که در نهایت مهران برخورداری و محمد حسن پلنگ افکن با پیروزی برابر حریفان خود حضورشان را برای مسابقات جهانی قطعی کردند.

مربی تیم ملی درباره مبهم بودن وضعیت تیم ملی در وزن ۸۷- کیلوگرم اظهار کرد: علی نجفی ۱۶ سال بیشتر ندارد و به همین دلیل نمی‌تواند در مسابقات جهانی منچستر شرکت کند، بنابراین اعزام او منتفی است، برای انتخاب تکواندوکار این وزن فردا جلسه کادرفنی برگزار خواهد شد تا بتوانیم اسامی را در بازه زمانی ۵ روزه که از ۲۹ اسفند ماه شروع می‌شود اعلام کنیم.

بسحاق ادامه داد: از ۴ فرودین ماه اردو‌های آماده سازی تیم ملی آغاز خواهد شد، تا کنون از نظر امکانات مشکلی نداشتیم و فدراسیون تمامی امکانات مد نظرمان را تامین کرده است، تنها مشکلی که داریم مسئله ویزا و سفر به انگلستان است که متسفانه باید ابتدا به ترکیه و سپس از آن جا به انگلستان برویم.

وی در پایان افزود: برای مسابقات جهانی منچستر تیم بسیار جوانی خواهیم داشت که میانگین سنی آن تنها ۲۱ سال است، امیدوارم با دعای خیر مردم ایران نتایج خوبی بگیریم و دست پر برگردیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

آخرین اخبار از رقابت های جهانی تکواندو منچستر

صحبت های پولادگر در مورد صادر نشدن ویزای ورزشکاران ایرانی

مهلا مومن زاده نقره‌ای شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha