فرکی: زمین شرایط مساعدی برای فوتبال خوب نداشت

فرکی:  زمین شرایط مساعدی برای فوتبال خوب نداشت

به گزارش سراج24، حسین فرکی سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران بعد از تساوی مقابل تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار کرد: سال نو را پیشاپیش تبریک می‌گویم. بازی کاملا به نفع ما بود و ما یک بار دیگر اسیر قانون نانوشته فوتبال شدیم. تیمی که می‌تواند با تعداد گل‌های بیشتر بازی را به نفع خود به اتمام برساند این کار را نمی‌کند و پیروزی را هم از دست می‌دهد.

او ادامه داد: سه امتیاز بازی خانگی مان را به خاطر از دست دادن موقعیت هایمان از دست دادیم. عملکرد خوبی در حفظ توپ، دوندگی ایجاد موقعیت داشتیم و بعد از گل اول می‌توانستیم چند گل بزنیم که نزدیم و گل تساوی را با یک اشتباه دریافت کردیم و احتمال داشت بازنده این دیدار باشیم. از این اتفاق خوشحال نیستیم. بیشتر از همه برای بازیکنان خودم که بسیار تلاش کردند ناراحت هستم.

فرکی در مورد زمین ورزشگاه شهر قدس گفت: زمین شرایط مساعدی برای فوتبال خوب نداشت و چندین موقعیت ما به خاطر زمین خراب و آبی که جمع شده بود از دست دادیم.

او در مورد موقعیت‌هایی که قاضی و آل کثیر از دست دادند گفت: وقتی ۲ گلزن خوب در تیممان داریم و هنوز موفق به گلزنی نشده اند نشان می‌دهد نیاز است که کار بیشتری باید انجام شود و ما این کار را در تمریناتمان قطعا انجام خواهیم داد. این بازیکنان سابقه گلزنی در شرایط سخت‌تر از این را داشته اند، اما امروز در شرایط بسیار راحتی نتوانستند ۲ توپ را تبدیل به گل کنند. باید روی این موضوع کار کنیم تا از فرصت‌هایی که بدست می‌آوریم استفاده کنیم. فاصله تیم‌ها بسیار نزدیک است و نباید این فرصت‌ها را از دست بدهیم.

فرکی درمورد قضاوت داور در این دیداربیان کرد: داوری کار خود را انجام داد و اشتباه تاثیر گذاری نداشت. اگر اشتباهیم داور داشته مربوط به هر ۲ تیم است. ما داوری را مقصر نمی‌دانیم و خودمان باید توپ هایمان را گل می‌کردیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

اظهارات منتظری پس از دیدار مقابل صنعت نفت آبادان

نساجی مازندران یک - صنعت نفت آبادان ۲

اظهارات دهداری پور درباره دلیل غیبت سرخیو در کنفرانس خبری

0 نظر

ارسال نظر

capcha