کریمی: تلاش می کنیم برای هواداران قهرمانی بیاوریم

کریمی:  تلاش می کنیم برای هواداران قهرمانی بیاوریم

به گزارش سراج24، علی کریمی بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران بعد از پیروزی مقابل تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: به خاطر فشردگی رقابت ها و لیگ قهرمانان آسیا خسته بودیم اما خدا را شکر خیلی خوب بازی کردیم و موقعیت های خوبی داشتیم که استفاده نکردیم. اما خدا را شکر ۳ امتیاز بازی را کسب کردیم ‌و این برد ما را در کورس قهرمانی نگه می دارد. هنوز امیدوارم بتوانیم بعد از عید بازی های خوبی را به نمایش و امتیازات را کسب کنیم. 

او افزود: موفق شدیم یک گل بزنیم و طبیعی بود بازی را حفظ کنیم و چشم به ضد حملات داشته باشیم.اما همانند بازی العین استفاده نکردیم خداراشکر که بازی را بردیم.

کریمی درباره دربی گفت: ۵ تیم برای قهرمانی می جنگند و ما و پرسپولیس هم هستیم. نمی دانم دربی فینال محسوب شود یا خیر چرا که ۳ تیم دیگر مدعی قهرمانی هستند و ما تلاش می کنیم بازی را ببریم.

کریمی ادامه داد: پرسپولیس تیم خوبی است و دو بار قهرمان شده اما ما تلاش می کنیم برای هواداران قهرمانی بیاوریم و به این اتفاق امیدوار هستیم. در نتایج چند بازی اخیر یان موضوع رانشان داددیم. با یکدیگر پیمان بسته ایم تا قهرمان شویم. سال جدید را  نیز به هواداران تبریک می گویم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha