غفوری: نبودنم در تیم ملی سلیقه کی‌روش بود

غفوری: نبودنم در تیم ملی سلیقه کی‌روش بود

به گزارش سراج24، وریا غفوری مدافع تیم فوتبال استقلال درباره مصدومیتش گفت: در ۲ - ۳ هفته اخیر دچار مصدومیت جزئی شدم و نتوانستم در تمام تمرینات شرکت کنم، همین موضوع سبب شد در بازی آخر فشار مضاعف باعث کشیدگی عضله ام شود. امیدوارم تا ۲ - ۳ روز آینده این مصدومیت برطرف شود و به تمرینات بر می‌گردم.

غفوری درباره غیبتش در رقابت‌های جام جهانی گفت: بدترین خاطره ورزشی من نرفتن به جام جهانی است و زمان زیادی را گذاشته بودم تا به این رقابت‌ها بروم. نمی‌دانم چرا با این آمار نتوانستم در لیست نهایی تیم ملی باشم. نبودنم در تیم ملی سلیقه کی‌روش بود و در این باره حرف خاصی نمی‌توانم بزنم. فقط می‌توانم بگویم کی‌روش درباره من اشتباه کرد، چون می‌توانستم در آن مقطع به تیم ملی کمک کنم.

او گفت: به نظرم هر مربی یک نظری روی بازیکن دارد و هر کدام یکسری خصوصیات خاص از بازیکن می‌خواهند. کی‌روش در نظر داشت در پست وینگر بازی کنم در صورتی که نظر شفر اصلا این نبود. این یک اختلاف نظر است که برای هر مربی پیش می‌آید. نمی‌شود گفت: کدام مربی درست می‌گفت: یا کدام مربی اشتباه می‌کرد.

مدافع تیم فوتبال استقلال درباره حضورش در دربی سرخابی‌ها بیان کرد: تمام توان خود را به کار می‌گیرم تا در دربی باشم. امیدوارم تا ۲ - ۳ روز آینده آسیب دیدگی ام برطرف شود و بتوانم برای دربی به آمادگی صددرصد برسم. هیجان دربی امسال قدری بیشتر است چرا که فاصله تیم‌ها در جدول نزدیک است و یک تیم می‌تواند با پیروزی در دربی صدرنشین شود. سال‌های گذشته چنین شرایطی نبود و از طرفی دربی پیش رو خیلی برای ما مهم است.

غفوری توضیح داد: برخی از مسئولان صحبت‌هایی درباره شهرستانی بودن بازیکنان را مطرح کردند و من هم حرف‌های خودم را بیان کردم، اما به یکسری‌ها برخورد و علیه من صحبت کردند و بحث شهرستانی و تهرانی را به میان آوردند. همه ما ایرانی هستیم و هر فردی از یک خطه و دیار است. متأسفانه از مسئول مربوطه یک عذرخواهی ساده هم نشنیدم و حرف‌هایش فقط توجیه بود. به نظرم بهتر بود با یک عذرخواهی همه چیز تمام می‌شد.

مدافع تیم فوتبال استقلال درباره انتخاب سرمربی جدید تیم ملی فوتبال گفت: سرمربی تیم ملی ایران در هشت سال گذشته کی‌روش بود و او استاد و مربی بزرگی است که خیلی از مشکلات در فوتبال ما را حل کرد، کی‌روش خیلی چیز‌ها به فوتبال ما یاد داد. به نظرم مربی بعدی نباید پایین‌تر از کی‌روش باشد.

غفوری درباره اینکه علاقه داشت در استقلال در کنار کدام بازیکن بازی کند گفت: دوست داشتم کنار مجتبی جباری بازی کنم. بازیکنی که سال گذشته با ناراحتی از استقلال کنار گذاشته شد. همچنین علاقه داشتم مرحوم ناصر حجازی و حسن روشن هم در تیم ما بودند.

او درباره روند رو به رشد استقلال بیان کرد: در سه سالی که در استقلال هستم به طور معمول این شرایط بر تیم حاکم است و نمی‌دانم دلیل این موضوع چیست. ما نیم فصل اول را به خوبی شروع نمی‌کنیم، اما رفته رفته شرایط تیم بهتر می‌شود و در حال حاضر هم فاصله ما با صدر کم است و امیدوارم آخر فصل دل هواداران را شاد کنیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

غفوری: انقدر وعده و وعید به بازیکنان داده اند که دیگر بازیکنان اعتمادشان را از دست دادند

فریادشیران: کی روش بیمار روان پریش است

0 نظر

ارسال نظر

capcha