کشف دروازه سفر به زمان+تصاویر

کشف دروازه سفر به زمان+تصاویر

به گزارش سراج24، «کوه های بوزا» در رومانی  به‌دلیل اتفاقات مرموز و غیرقابل حل تا به امروز، تا حد زیادی دست نخورده باقی مانده است، زیرا کسی جرئت رفتن به این منطقه را ندارد. در این ناحیه بقایا و ویرانه‌هایی از سازه‌های عجیبی به چشم می‌خورد و مردمان محلی داستان‌هایی باورنکردنی از نژاد باستانی ناشناخته و وجود یک نیروی فراطبیعی و ماورائی را روایت می‌کنند.

بنا به ادعای رسانه‌های رومانی، در سال ۱۹۸۱ دو برادر که کوهنوردان ماهری بودند به کوه‌های بوزا می‌روند که هنگام بالارفتن از کوه نشانه‌های عجیبی را که روی سنگ‌ها حکاکی شده بود، می‌بینند. هنگام استراحت چشم‌شان به شیء زنجیر مانند زردرنگی می‌افتد. یکی از برادران به آن نزدیک می‌شود و آن را لمس می‌کند، اما به محض دست زدن به آن، خودش ناپدید می‌شود. برادر دیگر که از این اتفاق شوکه شده بود، به سرعت بازمی گردد و ماجرا را به پلیس خبر می‌دهد، اما پلیس اظهارات این مرد را رد و او را به عنوان مظنون قتل برادرش دستگیر می‌کند. پدر ناراحت این دو مرد جوان تصمیم می‌گیرد به محل ناپدیدشدن پسرش برود. ده نفر از اهالی را هم جمع می‌کند و از کوه بالا می‌روند که همگی آن شیء زردرنگ عجیب را می‌بینند.

پدر به آن شیء نزدیک و در برابر چشمان بهت‌زده همگان با دست زدن به آن ناپدید می‌شود. افراد با عجله نزد پلیس می‌روند و ماجرا را تعریف می‌کنند. پلیس که از این اتفاق به‌شدت گیج شده بود، بالگردی را به همراه گروهی از سربازان برای بازرسی محل می‌فرستد اما هیچ چیز غیرعادی جز آن شیء زرد رنگ عجیب را پیدا نمی‌کنند. بنابراین تصمیم گرفته می‌شود تا محل آن شیء عجیب را با دینامیت منفجر کنند.مردمان محلی که در نزدیکی این کوه‌ها زندگی می‌کنند گزارش داده‌اند گاهی رنگ آسمان در این منطقه تغییر می‌کند و مهی آبی‌رنگ ظاهر می‌شود. بسیاری از افرادی که این ناحیه را بررسی کرده‌اند، پر رمز و راز بودنش را تایید کرده‌اند اما تاکنون کسی نتوانسته است برای این پدیده‌های عجیب توضیحی ارائه دهد. اگرچه برخی مدعی شده اند چون این ناحیه روی یک گسل زلزله قوی قرار دارد، شاید علت آن به نوعی با ارتعاشات مرتبط باشد، اما بسیاری از دانشمندان و مردم محلی معتقدند آن شیء عجیب، دروازه سفر در زمان است که هنوز زمان لازم است تا نتیجه سفرهایش مشخص شود.

انتشار این مطلب دلیل بر تایید محتوای آن نمی باشد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

سرنوشت مرموز دختر خرمشهری+عکس

دختر 8 ساله قربانی ماجرای مرموز

مرموزترین بیماری را بشناسید

0 نظر

ارسال نظر

capcha