داور دربی در نوروز مشخص می شود

داور دربی در نوروز مشخص می شود

به گزارش سراج24، تیم‌های پرسپولیس و استقلال تهران در حالی شنبه ۱۰ فروردین در هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف هم می‌روند که در روز‌های اخیر شائبه‌های زیادی درباره انتخاب داور این بازی مطرح شده است و از گزینه هایی، چون علیرضا فغانی و اشکان خورشیدی به عنوان اصلی‌ترین گزینه‌های قضاوت این بازی نام برده شده است.

قرار بود مسئولان کمیته و دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال روز گذشته جلسه‌ای تشکیل دهند و داور دربی ۸۹ را انتخاب کنند، اما با توجه به طولانی شدن برگزاری کلاس توجیهی داوران لیگ برتری این جلسه لغو شد.

داود رفعتی، رئیس دپارتمان داوری فدراسیون با تائید این موضوع اظهار داشت: ما قرار بود روز گذشته با تشکیل جسله داور دربی را انتخاب کنیم، اما با لغو جلسه این جلسه در یکی از روز‌های ابتدایی نوروز ۹۸ داور دربی را انتخاب می‌کنیم.

او درباره گزینه‌های اصلی قضاوت این بازی گفت: بار‌ها گفته ام تمام داوران لیگ برتری می‌توانند دربی را قضاوت کنند و گزینه‌های ما محدود به یک یا ۲ نفر نمی‌شود.

بازی استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۶ روز ۱۰ فروردین در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

طبق اعلام مهدی تاج و مسئولان کمیته داوران قرار است پیر لوئیجی کولینا، چهره شاخص داوری جهان و رئیس کمیته داوران فیفا هم برای بررسی سیستم آفلاین VAR در این بازی به تهران بیاید.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فغانی داور دیدار ایران و سوریه شد

مرگ داور در زمین بازی+فیلم

رفعتی: در هفته گذشته اوج قضاوت‌ها را در تبریز و مسجد سلیمان شاهد بودیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha