وزیر ورزش در جمع رزمی کار حاضر شد

وزیر ورزش در جمع رزمی کار حاضر شد

به گزارش سراج24،

به نقل از وزارت ورزش، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در حاشیه نشست با روسای فدراسیون‌ها گفت: از تصمیم ارزشی و قهرمانانه سعید ملایی تقدیر می‌کنم. تاریخ ورزش کشور بار‌ها و بار‌ها شاهد حرکت‌های ارزشمند ورزشکاران در جهت ارزش‌های تعیین شده انقلاب اسلامی توسط معمار کبیر انقلاب و رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده است.

او افزود: یکی از این اقدامات و حرکت‌های ارزشی ورزشکاران کشور به میدان نرفتن برابر حریفان رژیم اشغالگر قدس است در حالی که می‌توانستند بدرخشند و افتخار آفرینی کنند. انقلاب اسلامی از اساس بنا بر دیدگاه امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب رژیم اشغالگر قدس را فاقد مشروعت می‌داند و به عنوان خط قرمز کشور محسوب می‌شود که خوشبختانه ورزشکاران کشورمان این اصول و ارزش‌ها را رعایت کرده اند.

سلطانی فر تاکید کرد: شاید به لحاظ مادی و مالی ورزشکاران ما لطمه دیده اند، اما به لحاظ معنوی و حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و حمایت از حق مردم فلسطین این دیدگاه و ارزش دستاورد‌های بزرگی برای انقلاب داشته است. در همین ماه‌های اخیر شطرنجباز نوجوان کشورمان برابر نماینده رژیم اشغالگر قدس به میدان نرفت که علاوه بر مسئولان ورزش کشور مورد تفقد رهبر معظم انقلاب قرار گرفت. اخیرا هم سعید ملایی عزیز این حرکت ارزشمند را انجام داد که بنده به عنوان مسئول ورزش کشور از تصمیم قهرمانانه ایشان تقدیر و تشکر می‌کنم.

وزیر ورزش و جوانان درباره این جودوکار کشورمان، عنوان کرد: سعید ملایی ظرفیت خوب جودوی کشور است و انتظار و باور ما این است که می‌توانیم سعید ملایی را ضمن کسب سهمیه، بر روی سکوی المپیک ببینیم. امیدوارم اینگونه رویکرد‌ها و باور‌های معنوی و ارزشی در بین همه ورزشکاران و جامعه ورزش کشور توسعه و ترویج پیدا کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

صحبت های قاضی‌زاده در مورد استیضاح وزیر ورزش و جوانان

سلیمی: جمع آوری امضاء طرح استیضاح برای باج گیری های سیاسی انجام می‌شود

افتتاح موزه ورزش با حضور معاون اول رئیس جمهور

0 نظر

ارسال نظر

capcha