تبانی در فوتبال ایران

تبانی در فوتبال ایران

به گزارش سراچ24،  مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران روز گذشته در حاشیه برگزاری کلاس توجیهی یک روزه داوران لیگ برتر از دستگیری یک مدیر تدارکات و یک بازیکن فوتبال به دلیل تبانی خبر داد.

متهمان تبانی در فوتبال معرفی می شوند

این موضوع شائبات زیادی را درباره بازیکن و مدیر مذکور به وجود آورده است، اما همانگونه که تاج از اعلام اسامی متخلفان خودداری کرده است مسئولان قضائی فدراسیون هم حاضر نشده اند این اسامی را رسانه‌ای کنند.

یکی از مسئولان فدراسیون بدون اینکه نامی از تبانی کنندگان ببرد، اظهار داشت: این افراد در لیگ برتر فعالیتی نداشته‌اند و تاکنون در لیگ برتر با مورد تبانی رو به رو نشده ایم. کمیته اخلاق فدراسیون طبق همکاری با حراست فدراسیون فوتبال مدتی پرونده را پیگیری کرد و در نهایت اسامی متهمان را به مراجع قضایی و دادسرا تحویل داد. تاکنون هم جرم آن‌ها احراز نشده است و تا زمان قطعی نشدن این جرم نباید اسامی متهمان اعلام شود.

متهمان تبانی در فوتبال معرفی می شوند

او افزود: مورد مشکوکی که درباره تبانی اتفاق افتاده است مربوط به رقابت‌های دسته پایین‌تر فوتبال کشورمان می‌شود. در حال حاضر هم تحقیقات قضائی از این متهمان ادامه دارد. اکنون هم منتظر اعلام نتیجه بررسی‌های مربوط به این پرونده از سوی مراجع قضائی هستیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

توضیحات مدیر تیم ملی فوتبال امیددرباره مربیان تیم ملی فوتبال امید

واکنش سایت AFC به انتخاب استراماچونی

0 نظر

ارسال نظر

capcha