حسین کعبی تیتر یک روزنامه انگلیسی+عکس

حسین کعبی تیتر یک روزنامه انگلیسی+عکس

به گزارش سراج24، به نقل از رسانه انگلیسی، سال ۲۰۰۶ از نظر فوتبالی برای تیم فوتبال لسترسیتی به شکل مطلوبی پیش نرفت، بنابراین سران این باشگاه انگلیسی تصمیم گرفتند تا با حسین کعبی بازیکن جوان و خوش آتیه ایرانی در کنار سایر بازیکنان بین المللی به توافق برسند.

سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان کعبی ۲۱ ساله با قراردادی ۲ ساله از تیم فوتبال پرسپولیس به باشگاه لسترسیتی پیوست. هواداران لستر از انتقال کعبی به این تیم بسیار استقبال کردند و بر این باور بودند که کعبی می‌تواند به تیم بحران زده لسترسیتی کمک زیادی کند.

حضور حسین کعبی در تیم لسترسیتی به حدی سر و صدا کرد که سرمربی وقت تیم از این انتقال به عنوان اتفاقی مهم یاد کرد و گفت: منتظر حضور کعبی در تیم هستیم. پیش از اینکه هیئت مدیره باشگاه او را به من معرفی کند، آگاهی زیادی از بازی‌های او نداشتم، اما پس از دیدن فیلم بازی‌های کعبی، فهمیدم او بازیکن بزرگی است. اعضای هیئت مدیره باشگاه با انتقال او به لستر کار بزرگی انجام دادند.

حسین کعبی نیز از این انتقال رضایت داشت و در چندین مصاحبه بابت حضورش در کنار بازیکنان لستر احساس خوب خود را نشان داده بود. کعبی خیلی فرصت بازی برای لسترسیتی را پیدا نکرد و در نهایت با انجام تنها ۳ بازی مفید برای تیمش از جمع هم تیمی‌های انگلیسی اش جدا شد.

کعبی با پایان دوران فوتبالی اش در انگلیس در تیم‌های زیادی از جمله استیل آذین، پرسپولیس، سایپا، صنعت نفت و سپیدرود بازی کرد و در نهایت سال گذشته از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

پس از گذشت چند سال باید اعتراف کرد کعبی از سری بازیکنانی است که تیم لسترسیتی حسرت نبودنش و وقت ندادن به این بازیکن ایرانی برای ارائه توانایی هایش در تیم را خورده اند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فحاشی به سرمربی استقلال و حمله به اتوبوس با سنگ

مباشری : هواداران استقلال می‌توانند بلیت را به صورت حضوری تهیه کنند

استوری وینفرد شفر برای هواداران استقلال+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha