روان سازی ترافیک در نوروز با استقرار نیرو‌های کمکی در حاشیه زاینده رود

روان سازی ترافیک در نوروز با استقرار نیرو‌های کمکی در حاشیه زاینده رود

به گزارش سراج24، سرهنگ رضا رضایی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: در نوروز ۹۸ پیش بینی افزایش سفر‌ها به استان اصفهان را داریم.

وی افزود: با معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان برنامه ریزی شده است تا در مبادی ورودی شهر مانند باغ فدک و صفه، خودرو‌های مسافری توقف داشته باشند و از خدمات حمل و نقل عمومی استفاده کنند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان تصریح کرد: در حاشیه زاینده رود در نوروز، نیرو‌های کمکی به صورت خط دشتبان مستقر می‌شوند و روان سازی مسیر را انجام می‌دهند، اما کندی حرکت به سبب تردد بالا وجود خواهد داشت.
سرهنگ رضایی درباره خودرو‌های فرسوده گفت: هرسال در قبال ورود خودرو‌های وادراتی، تعدادی از خودرو‌های فرسوده از رده خارج می‌شدند و امسال کاهش این مورد را داشتیم.
وی ادامه داد: ۱۰ تا ۱۵ درصد خودرو‌های شهر و اکثر خودرو‌های نیمه سنگین و سنگین فرسوده هستند، اما به دلیل افزایش قیمت و عدم واردات، نمی‌توان آن‌ها را از رده خارج کرد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان تاکید کرد: درصددیم برای موتورسیکلت‌ها و خودرو‌های داخلی فرسوده جایگزین تدبیر شود که در سال ۹۸ مشکلی نداشته باشیم.
سرهنگ رضایی تصریح کرد: از ابتدای نوروز تا پایان روز ۱۶ فروردین طرح زوج و فرد در کلان شهر اصفهان برداشته می‌شود.
 
انتهای پیام/

اخبار مرتبط

طرح سفر‌های نوروزی از ۲۰ اسفندماه ۹۷ آغاز می‌شود

بیش از ۹۰ درصد از مخزن زاینده رود خالی است

افت دو میلیون یورویی سردار آزمون

0 نظر

ارسال نظر

capcha