زبردست: فینالیست شدن خواسته سنگین هیات مدیره بود

زبردست: فینالیست شدن خواسته سنگین هیات مدیره بود

به گزارش سراج24، تیم بانوان ذوب آهن قهرمان این فصل لیگ برتر والیبال برای مسابقات جام باشگاه های آسیا اعزام نمی شود، این تصمیم در حالی از جانب هیات مدیره باشگاه ذوب آهن اعلام شد که تا قبل از این قرار بود ذوب آهن در جام باشگاه‌های بانوان آسیا شرکت کند و تیم پیکان تهران به دلیل نایب قهرمانی لیگ بانوان از حضور در جام باشگه‌های آسیا خط خورد و اینک بعد از انصراف قهرمان لیگ ایران، تیم پیکان باز هم نمی‌خواهد در مسابقات آسیایی شرکت کند.

مستندات حاکی از این است که هیچ تیم دیگری به جز ذوب آهن و پیکان قرار نیست به عنوان نماینده‌ای از ایران به مسابقات آسیایی برود، اکنون صحبت‌ها روی مسئله جریمه‌ای است که به دلیل بد عهدی ذوب آهن شاید گریبان گیر والیبال باشگاهی بانوان شود.

زبردست: هیچ تیم دیگری نیز از ایران قرار نیست به این مسابقات اعزام شود

حرمت السادات زبردست نائب رئیس فدراسیون والیبال در گفتگو با خبرنگار توپ و تور حوزه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان در مورد عدم اعزام تیم والیبال ذوب آهن به مسابقات آسیایی گفت: هیات مدیره باشگاه ذوب آهن برای اعزام تیم بانوانشان به مسابقات آسیایی جلسه‌ای تشکیل دادند و در آن جلسه اعلام کردند که اگر بانوان می‌توانند فینالیست مسابقات آسیایی شوند و مقام اول یا دومی بیاورند ما آن‌ها را به این مسابقات اعزام می‌کنیم و در غیر این صورت به جام باشگاه‌های آسیا نمی‌رویم.

وی تصریح کرد: چنین نتیجه گیری در بخش بانوان ما به این زودی اتفاق نمی‌افتد، چون بانوان ذوب آهن نمی‌توانند فینالیست شوند در نتیجه این تصمیم گیری توسط اعضای هیات مدیره باشگاه ذوب آهن اتخاذ شد که به گفته آن‌ها اگر نتیجه دلخواه کسب نمی‌شود پس بهتر است باشگاه هزینه ای برای حضور در این رقابت ها نکند،  همچنین هیچ تیم دیگری نیز از ایران قرار نیست به این مسابقات اعزام شود.

منطق حکم می‌کند باشگاه جریمه را بپردازد

زبردست در ادامه افزود: کنفدراسیون والیبال آسیا اگر بخواهد به دلیل انصراف بانوان ذوب آهن جریمه‌ای در نظر بگیرد، باید روند قانونی طی شود تا ما بفهیم جریمه به چه شکل می‌باشد و در اینجا منطق هم حکم می‌کند که خود باشگاه جریمه اش را بپردازد.

شعبانیان: پیکان به آسیا اعزام نمی شود

میترا شعبانیان سرمربی تیم والیبال باشگاه پیکان در خصوص شبهه‌های جایگزینی پیکان برای اعزام به جام باشگاه‌های آسیادر گفتگو با خبرنگار ما گفت: تیم پیکان هر چند نائب قهرمان لیگ برتر سال ۹۷ شد، اما به مسابقات آسیایی اعزام نمی‌شود و انصرافش را قطعی اعلام کرده است.

شعبانیان در ادامه تصریح کرد: ذوب آهن دیر اطلاع داد که به آسیا نمی‌رود در حالیکه در گذشته گفته بود به این مسابقات می‌رود و بازیکن خارجی هم برای تقویت تیمش می‌گیرد.

شعبانیان در مورد دلیل انصراف تیم پیکان گفت: پیکان برای اینکه به باشگاه‌های آسیا برود نیاز به بودجه و برنامه ریزی دارد، سال به پایان خود نزدیک شده است و فرصتی برای جایگزینی وجود ندارد و این موضوع خیلی دیر اعلام شده است، باشگاه پیکان وقت کافی را برای اردو و برنامه ریزی‌های مربوطه ندارد.

مستندات حاکی از این است که اعزام نشدن والیبالیست‌های خانم ذوب آهن به جام باشگاه‌های اسیا می‌تواند تحت الشعاع نتیجه گیری‌های داخلی ذوب آهن از جمله نتایج اخیر تیم فوتبال این باشگاه باشد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

خداحافظی مظاهری از ذوب آهن واکنش این باشگاه را به همراه داشت

اظهارات ناظی در خصوص حضور هواداران مرد در دیدار لیگ برتر بانوان

هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان با ۶ دیدار

0 نظر

ارسال نظر

capcha