فیسبوک سرویس پرداخت خود را ارتقا می‌دهد

فیسبوک سرویس پرداخت خود را ارتقا می‌دهد

به گزارش سراج24، فیسبوک با راه‌اندازی سرویس پرداخت خود در سال‌های اخیر کاربران این شبکه اجتماعی را در زمینه پرداخت با سهولت مواجه کرده است.

فیسبوک علی‌رغم رسوایی‌های متعددی که در سال‌های اخیر داشته است و بارها به نقض حریم خصوصی کاربران خود متهم گشته، توانسته است بر خلاف بسیاری از سرویس‌های پرداخت شبکه‌های اجتماعی مختلف به خوبی عمل کند و تجربه‌ای راحت و آسان از پرداخت را مهیا سازد. سرویس پرداخت فیسبوک در هر دو سیستم عامل اندروید و IOS قابل استفاده است.

کاربران فیسبوک با این سرویس می‌توانند هزینه خرید آهنگ‌های جدید، فیلم‌ها و یا هر چیز قابل عرضه‌ای در فیسبوک را پرداخت کنند. هر دو کارت ویزاکارت و مسترکارت در این سرویس قابل استفاده است. شرکت امنیتی MobileWorld مسئولیت تامین ایمنی سرویس پرداخت فیسبوک را برعهده دارد و خوشبختانه تا کنون نیز به خوبی نقش خود را ایفا کرده است.

البته فرآیند خرید در این سرویس کمی پیچیده است زیرا ابتدا باید خریدار درخواست خود را برای فروشنده ارسال کند و پس از موافقت فروشنده بار دیگر درخواستی برای خرید قطعی به فروشنده ارسال کن. شرکت MobileWorld این پیچیدگی در فرآیند خرید را لازمه حفظ امنیت کاربران دانسته است.

فیسبوک قصد دارد به زودی سرویس پرداخت خود را بروزرسانی کند و نسخه‌ای جدید از آن را ارائه دهد. مدیران فیسبوک با اینکه هنوز ویژگی‌های نسخه جدید را اعلام نکرده‌اند ولی قول دادند این نسخه را به خوبی ارتقا دهند. به نظر می‌رسد فیسبوک در نسخه آینده سرویس پرداخت خود تمامی مرزهای خرید کالا را از بین خواهد برد.

در ماه‌های اخیر بسیاری از شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها سرویس‌هایی برای انجام امور بانکی و خرید را در داخل نرم‌افزار خود ایجاد کرده‌اند. این روند نشانگر تمایل شبکه‌های اجتماعی به تکامل و نفوذ هرچه بیشتر در کاربران است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

واکنش فیسبوک به اختلال اینستاگرام+عکس

چالش مدیران فیس بوک با کاربران ایرانی+تصاویر

تعجیل در از کار انداختن گوگل پلاس چیست؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha