استقلال با تساوی مقابل العین امارات، دو امتیاز حساس را از دست داد

استقلال با تساوی مقابل العین امارات، دو امتیاز حساس را از دست داد

به گزارش سراج24، تیم‌های فوتبال استقلال ایران و العین امارات از ساعت 19 امروز (سه‌شنبه)، در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا و در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک - یک به پایان رسید. آبی‌پوشان با این تساوی، با یک امتیاز در قعر جدول گروه D (موسوم به گروه مرگ) باقی ماندند.

فرشید باقری در دقیقه 53 برای استقلال و تسوکاسا شیوتانی در دقیقه 85 برای العین گلزنی کردند.

ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتی، وریا غفوری (79 - محمد دانشگر)، پژمان منتظری، روزبه چشمی، میلاد زکی‌پور، علی کریمی، آیاندا پاتوسی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی (82 - محسن کریمی)، گادوین منشا (73 - طارق همام) و ایسما.

ترکیب العین: خالد عیسی، تونگو دومبیا، عامر عبدالرحمن، بندر الاحبابی، احمد برمان، محمد فائز، مهند سالم، محمد خلفان (73 - مارکوس برگ)،‌ شیوتانی، رایان یسلم و جمال ابراهیم.

داور: احمد ابوبکر

نیمه اول

دقیقه 8: ارسال میلاد زکی‌پور روی سر گادوین منشا فرود آمد که ضربه سر او با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 19:  فرشید باقری پس از خطا روی تونگو دومبیا پشت محوطه جریمه استقلال، کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 20: ضربه آزاد بندر الاحبابی با اختلاف از بالای دروازه آبی‌پوشان به بیرون رفت.

دقیقه 21: خالد عیسی سنگربان العین، سانتر ایسما روی دروازه تیمش را با یک دست جمع کرد.

دقیقه 23: عیسی سانتر پاتوسی از نقطه کرنر را موقتاً دفع کرد. در حالی که توپ به پژمان منتظری می‌رسید، مدافع استقلال پس از برخورد با یکی از بازیکنان العین روی زمین افتاد که آبی‌پوشان معتقد به خطای پنالتی بودند. توپ پس از برگشت به فرشید باقری رسید که ضربه محکم این بازیکن به صورت فائز برخورد کرد.

دقیقه 28: جمال معروف پس از اینکه پشت محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شد، چشمی را دریبل کرد و سپس به سمت دروازه استقلال شوت زد که این ضربه به تیر دروازه رحمتی برخورد کرد.

دقیقه 32: سانتر پاتوسی روی دروازه العین روی سر گونکالوس فرود آمد که ضربه سر ایسما پس از برخورد به تیر دروازه، از محوطه جریمه العین دور شد.

دقیقه 35: مهدی رحمتی، ضربه خطرناک رایان یسلم به سمت دروازه استقلال را به کرنر فرستاد و مانع گلزنی اماراتی‌ها شد.

دقیقه 37: ضربه فرشید باقری با اختلاف از کنار دروازه العین به بیرون رفت.

دقیقه 1+45: پاتوسی پس از اینکه توپ را از مدافع العین گرفت، آن را به ایسما رساند که ضربه مهاجم سیه‌چرده آبی‌پوشان توسط مدافعان العین دفع شد.

نیمه دوم

دقیقه 52: فرشید اسماعیلی پس از دریبل دو مدافع العین به سمت دروازه این تیم شلیک کرد که خالد اسماعیل ضربه اسماعیلی را راهی کرنر کرد.

دقیقه 53: سانتر آیاندا پاتوسی از روی نقطه کرنر روی سر فرشید باقری فرود آمد که باقری دروازه العین را گشود.

دقیقه 54: پاس رو به جلوی غفوری به فرشید باقری رسید و ضربه باقری را خالد اسماعیل مهار کرد تا از دبل هافبک آبی‌پوشان جلوگیری کند.

دقیقه 57: ایسما پس از نفوذ به محوطه جریمه، پاس رو به بیرونی برای آبی‌پوشان مهیا کرد که برایان یسلم این توپ را دفع کرد.

دقیقه 65: پاس در عمق فرشید اسماعیلی به منشا رسید و مهاجم نیجریه‌ای آبی‌ها در حالی که تک به تک با دروازه‌بان بود، توپ را نگه داشت. منشا سپس توپ را به ایسما رساند که شوت او با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 70: پس از اینکه یسلم روی منشا خطا کرد، فرشید اسماعیلی صاحب توپ شد و داور آوانتاژ داد. ضربه اسماعیلی اما با اختلافی فراوان از کنار دروازه العین به بیرون رفت.

دقیقه 72: شوت خطرناک یسلم به دیواره کنار دروازه برخورد کرد و راهی به دروازه نیافت.

دقیقه 76: شوت خطرناک طارق همام توسط خالد عیسی دفع شد.

دقیقه 82: داور که معتقد بود فرشید اسماعیلی وقت تلف می‌کند، به او کارت زرد نشان داد.

دقیقه 83: سانتر ایسما روی دروازه العین به خوبی روی پای همام فرود نیامد و شوت او به محسن کریمی رسید. ضربه محکم کریمی توسط خالد عیسی مهار شد.

دقیقه 85: پس از سانتر یسلم روی دروازه استقلال، مدافعان آبی‌پوش توپ را برگرداندند و در نهایت شوت شیوتانی به گوشه دروازه استقلال رفت تا گل تساوی العین به ثمر برسد.

دقیقه 1+90: عامر عبدالرحمان با خطا روی بازیکن استقلال، کارت زرد گرفت.

دقیقه 2+90: سانتر پاتوسی از روی ضربه ایستگاهی به فرشید باقری رسید که باقری دروازه العین را باز کرد، اما داور این گل را آفساید اعلام کرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha