داورزنی: بایستی تحولی بزرگ در هندبال کشور اتفاق افتد

داورزنی: بایستی تحولی بزرگ در هندبال کشور اتفاق افتد

به گزارش سراج24، محمد رضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان در مجمع انتخابات رئیس فدراسیون هندبال، ظرفیت های این رشته‌ی مهیج را مورد تاکید قرار داد و اظهار کرد: هندبال کشور باید با بهره گیری از تمام ظرفیت های این رشته زمینه رشد و گسترش آن را برای رسیدن به اهداف متعالی بکار بگیرد.

وی با بیان اینکه هندبال نیاز به طرحی نو دارد، تصریح کرد: بایستی تحولی بزرگ در هندبال کشور اتفاق افتد و برای این مهم نیاز به ایجاد یک فضای همدلی و ارامش و بهره گیری از تمام ظرفیت های این رشته را داریم .
داورزنی گفت :ظرفیت های قابل قبولی در هندبال وجود دارد که با برنامه ریزی درست و تحول در آموزش ، استعدادیابی و داوری می توان موجبات پیشرفت این رشته را که واقعا جذابیت خاص خود را دارد ، رقم زد.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت:آنچه مسلم است هندبال ، والیبال و بسکتبال ظرفیت قابل قبولی برای اقتدار در آسیا دارند و امیدوارم با برنامه ریزی منطقی شاهد حضور هندبال ایران در المپیک ٢٠٢٠ هم باشیم.
داورزنی از زحمات دولو در دوران سرپرستی تقدیر کرد و با اشاره به خدمات علیرضا رحیمی در هندبال ایران گفت: علیرضا رحیمی از مدیران شایسته ورزش ایران است که به دلیل قانون منع به کارگیری بازنشستگان نتوانست به دوران خدمت خود ادامه دهد.
وی برای علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال هم آروزوی موفقیت کرد.
 
انتهای پیام/

اخبار مرتبط

حضور لژیونر هندبال ایران در لیگ رومانی

اظهارات سرپرست تیم هندبال زاگرس درباره شرایط این تیم

برگزاری مجمع فدراسیون هندبال

0 نظر

ارسال نظر

capcha