تاج: احتمال معرفی سر مربی تیم ملی تا هفته آینده زیاد است

تاج: احتمال معرفی سر مربی تیم ملی تا هفته آینده زیاد است

به گزارش سراج24، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران رسانه‌ها در مورد وضعیت تیم ملی فوتبال گفت: انتخاب سر مربی تیم ملی فوتبال تا مراحلی پیش رفته است و در حال مذاکره هستیم و احتمال معرفی سر مربی تیم ملی تا هفته آینده زیاد است و شاید هم تاریخ اعلام به تعویق بیافتد.

وی در مورد مشاوره با کی روش درباره سرمربی آینده تیم ملی فوتبال گفت: من احتمال دارد با هر فردی حتی شما در مورد انتخاب سر مربی تیم ملی فوتبال مشاوره کنم و این ایرادی ندارد.

تاج در مورد اعتراض داوران به حقوق کم توضیح داد: داوران بودجه‌ای در فدراسیون فوتبال دارند که صرف آموزش می‌شود و این ۴ میلیاردی که در برنامه نود اعلام شد فقط صرف آموزش می‌شود و بقیه موارد از سفر‌ها تا هتل و ... و همچنین حقوقشان از بودجه سازمان لیگ برتر پرداخت می‌شود که در آنجا حدود ۱۴ میلیارد بودجه صرف خواهد شد.

وی در مورد استفاده از کمک داور ویدیویی گفت: استفاده از کمک داور ویدیویی ۵ مرحله دارد و ما برای اینکه سختی این اتفاق را نداشته باشیم از فیفا درخواست کردیم مرحله اول را به جای سوییس در قطر انجام دهیم و پس از آن مراحل ۱ تا ۴ مشکل خاصی ندارد و برای مرحله پنجم هم باید داوران ما باید امتحان بدهند و پس از آن بازدید از سوی فیفا انجام می‌شود و در صورت تایید می‌توانیم از کمک داور ویدیویی استفاده کنیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

شکوری: رئیس فدراسیون فوتبال اخبار بیشتری از جزئیات قرارداد با مارک ویلموتس را در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد داد

جواد نکونام سرمربی تیم ملی ایران شد!

0 نظر

ارسال نظر

capcha