نخستین صحبت‌های بسیجی اصفهانی پس از درگیری با اراذل و اوباش+فیلم

نخستین صحبت‌های بسیجی اصفهانی پس از درگیری با اراذل و اوباش+فیلم

به گزارش سراج24، امام راحل در همان ابتدای انقلاب اسلامی تاکید بر تشکیل بسیج داشته و بسیج به عنوان لشکر مخلص خدا یاد کرده‌اند، کسانی که بالواقع با همه وجود در جبهه‌های مقاومت، جبهه فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و ... حضور فعال و موثر دارد.

یکی از مواردی که بسیج در آن حضور فعال دارد تامین امنیت محلات و مبارزه با اراذلی است که قصد تعرض مردم داشته و آرامش مردم را برهم می‌زنند، ماموریتی که بدون هیچ چشم داشتی و در عشق به میهن هر شب برگزار می‌شود.

علیرضا طالبی یکی از بسیجیان مخلص خدا و از بسیجیان حوزه ۱۳ قمر بنی هاشم (ع) اصفهان شامگاه جمعه در حین ماموریت با اراذلی که در حال زورگیری و اخاذی از مردم بوده‌اند در راستای حفظ جان و مال مردم درگیر شده و از سوی اراذل مورد اصابت سلاح سرد قرار گرفته و از ناحیه سینه جراحات شدیدی برداشته است.

علیرضا طالبی بسیجی فداکار در اصفهان درباره این واقعه اظهار داشت: حدود ساعت ۷ الی ۱۱ در ماموریت بودیم و در یکی از خیابان‌های اصفهان به ۲ نفر با سلاح سرد برخورد کردیم که در حال زورگیری از مردم بودند.

وی افزود: به محض رویت این افراد وارد عمل شدیم و من به این ۲ فرد نزدیک شده و از یکی از آن‌ها پرسیدم که اینجا چکار می‌کنید، اما آن فرد در پاسخ بلافاصله یک چاقو از دوستش گرفته و در قفسه سینه من فرو کرد.

فیلم گفت‌وگو با این بسیجی را در ادامه مشاهده می‌کنید:

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

توییت نما//کتک کاری شدید اراذل با پدر شهید افغانستانی+فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha