اظهارات تاج در مراسم بزرگداشت از داوران لیگ برتر فوتبال

به گزارش سراج24، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در حاشیه مراسم بزرگداشت داوران لیگ برتر فوتبال ایران اظهار کرد: کمیته داوران این انتخاب ها را انجام دادند که  جا دارد تشکر ویژه ای از آن ها داشته باشم.

او‌ ادامه داد: داوران ما در فینال فوتسال اروپا در بخش بانوان قضاوت را بر عهده داشتند و در آسیا چند دیدار مهم‌ را داوران ایرانی قضاوت کردند. فینال جام باشگاه های اروپا و جام جهانی را قضاوت و در حال حاضر شرایط بسیار مهمی داریم و ۶ داور برای قضاوت آماده هستند، از شرایط ناراحت هستم و علاقه مندیم بهترین شرایط برای داوری ها رقم بخورد. فردا کلاس داوری داریم، اشتباهات داوری را نمی توانیم کاهش دهیم و امیدوارم خطاهای داوران به حداقل برسد. همه طرفدار فوتبال هستند ولی نباید این لذت با ناراحتی همراه باشد. 

تاج درباره فشردگی مسابقات لیگ برتر گفت: طی دستوری که امروز ابلاغ کردم قرار بر این شد تا از فشردگی مسابقات کاسته شود.

رئیس فدراسیون فوتبال بیان کرد: جام جهانی گذشته بهترین عملکرد ما در این رقابت ها بود و در تاریخ سابقه نداشت. فوتسال و فوتبال ساحلی مقام های دوم و سوم را کسب کردند، بانوان بهترین نتایج را کسب کردند و در داوری بهترین بودیم و روز گذشته مجمع را برگزار کردیم که البته کسری هم داریم که یکی از این کسری ها فشردگی رقابت ها بود که متاسفانه نمی توانیم تمام این مشکلات را بر طرف کنیم. امروز به سازمان لیگ لیست فیفا دی  و بازی های عید را دادیم تا از فشار بازی ها کاسته شود.

تاج درباره پیشنهاد فدراسیون فوتبال هند به تیم ملی ایران برای برگزاری بازی های دوستانه گفت: پیشنهاد هست اما نمی توان کامل توضیح داد اما با کره جنوبی قطعا یک دیدار دوستانه خواهیم داشت.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره گزینه هدایت تیم ملی گفت: وزارت ورزش و جوانان سرمربی انتخاب نمی‌کند و انتخاب بر عهده فدراسیون است که در حال پیگیری هستیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

افشای پشت پرده درگیری بازیکن لیگ برتری با مربی تیم ملی

دردسرهای استقلالی ها دربازار نقل و انتقالات

0 نظر

ارسال نظر

capcha