استیلی:

اجاره‌ی زمین ورزشگاه آزادی برای تیم امید هر بازی 110 میلیون تمام می‌شود

 اجاره‌ی زمین ورزشگاه آزادی برای تیم امید هر بازی 110 میلیون تمام می‌شود

به گزارش سراج24، حمید استیلی مدیر فنی تیم ملی فوتبال امید در حاشیه‌ی مجمع سالانه فدراسیون فوتبال بیان کرد: سه بازی تیم ملی فوتبال امید در ورزشگاه آزادی قطعی شده است و جا دارد از مسئولان ورزشگاه آزادی تشکر کنم، اما اجرایی شدن آن مستلزم آن است که ما پول آن‌ها را پرداخت کنیم. هزینه سه بازی بالغ بر ۳۳۰ میلیون تومان است که فدراسیون فوتبال باید به ورزشگاه آزادی بپردازد. یعنی برای هر بازی ۱۱۰ میلیون تومان باید پرداخته شود. منابع مالی ما کم است و از صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و سلطانی وزیر ورزش کمک خواستیم تا این مبالغ را پرداخت کنند. صداو سیما و شهرداری در حال کمک کردن هستند تا از خانواده‌ها دعوت کنیم تا به تماشای بازی به ورزشگاه آزادی بیایند.

استیلی در ادامه اظهار کرد: من نمی‌دانم باشگاه استقلال و پرسپولیس برای اجاره‌ی زمین ورزشگاه آزادی چقدر پرداخت می‌کنند، اما طبق فاکتوری که ما دریافت کرده ایم برای هر بازی ۱۱۰ میلیون تومان باید بپردازیم با وجود اینکه ورزشگاه نیز از هوادار پر نمی‌شود. برای ما قبول کردن ورزشگاه آزادی بسیار با اهمیت بود و تیم ملی امید بحث ملی است و باید همه دست به دست هم بدهند تا همه چیز خوب پیش برود. ما تلاش می‌کنیم تماشای بازی را برای مردم رایگان کنیم.

او افزود: بازی تدارکاتی با تیم اردن و ویتنام کنسل شد و تیم ملی بدون بازی تدارکاتی راهی مسابقات می‌شود. امروز مربی بدنسازی کرواسی، دکتر شریف و رضا شکاری ملی پوش لژیونر به ما اضافه شدند. یونس دلفی آسیب دیدگی کوچکی دارد که طی چند روز آینده به تیم ملحق می‌شود. اللهیار صیادمنش زیر نظر نوروزی پزشک باشگاه استقلال درمان می‌شود و امیدوارم در بازی دوم یا سوم به تیم ملحق شود.

او درباره وضعیت تیم ملی امید بیان کرد: وضعیت تیم ملی امید خوب است و طی صحبت‌هایی که با فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ انجام داده ایم قرار است تمام تیم‌ها به غیر از استقلال که درگیر بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا است بازیکنانشان را در اختیار تیم ملی بگذارند. متاسفانه برخی از تیم‌ها بازیکنان خود را در اختیار ما قرار ندادند و بازیکنان سایپا در تمرین حضور پیدا نکردند. ما زمان زیادی را برای آماده سازی تیم ملی از دست داده ایم و اکنون ۱۵ روز بیشتر وقت نداریم و کار بسیار سختی را پیش رو داریم.

مدیر فنی تیم ملی امید درباره بازی نمایندگان ایران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: در هفته اول نمایندگان ما بازی‌های خود در لیگ قهرمانان آسیا به خوبی شروع نکردند و امیدواریم در دور دوم بازی بهتری ارائه دهند. بازی پرسپولیس با السد و استقلال با العین بازی سختی خواهند بود و موفقیت این تیم‌ها باعث پیشرفت فوتبال کشور می‌شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

توضیحات مدیر تیم ملی فوتبال امیددرباره مربیان تیم ملی فوتبال امید

آمار خوب پرسپولیس در بازی های خانگی

ایران به مصاف سوریه می رود

0 نظر

ارسال نظر

capcha