کتاب «إنّ مع الصّبر نصراً» زندگینامه رهبر معظّم انقلاب روانه بازار نشر شد+تصاویر

 کتاب «إنّ مع الصّبر نصراً» زندگینامه رهبر معظّم انقلاب  روانه  بازار نشر شد+تصاویر

به گزارش سراج24، کتاب ۴۲۴ صفحه‌ای «خون دلی که لعل شد» به همت محمّدعلی آذرشب گردآوری شده است. این کتاب ترجمه‌ فارسی کتاب «إنّ مع الصّبر نصراً» زندگینامه رهبر معظّم انقلاب است که توسط انتشارات انقلاب اسلامی چاپ و روانه‎ بازار نشر شد.

 

کتاب حاضر شامل بیان حکمت‌ها، درس‌ها و عبرت‌هایی است که به فراخور بحثها بیان شده و هر کدام از آنها می‌تواند چراغ راهی برای آشنایی مخاطب کتاب بویژه جوانان عزیز با فجایع رژیم منحوس پهلوی، و همچنین  سختی‌ها، مرارتها و رنج‌های مبارزان و در مقابل، پایمردی‌ها، مقاومت‌ها، خلوص و ایمان انقلابیون باشد.

 

تصویر طرح جلد کتاب «خون دلی که لعل شد» به این اثر روحی متفاوت و متمایز نسبت به سایر آثار مشابه بخشیده است. در روی جلد، چهره‌ی ایام زندان رهبر انقلاب به تصویر کشیده شده و در پشت جلد، عکس دیده نشده‌ای از معظّمٌ‌له و فرزندشان مصطفی به همراه دستخط ایشان درباره‌ی این عکس آورده شده است.

متن دستخط معظم له پشت عکس: «عکاسی که تازه دکان باز کرده است، دو روز قبل که دست مصطفی در دست عبور می‌کردم، خواهش کرد که برای تبرک و تیمن عکسم را بردارد، قیافه ظاهرالصلاح و حق به جانب اینجانب در این خواهش تمام موثر بوده است؛ «اللهم اجعلنی کما یظنون»، ... صراحی می‌کشم پنهان و مردم دفتر انگارند. مصطفی در این ایام که عشراول ذیحجه ۱۳۸۹ است تازه به پنجمین سال وارد شده، جعله الله ذخرالدیننا و دنیانا و قرة عین لنا فی الاولی و الاخرة. آمین رب العالمین».

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

کتاب عاشقانه‌ای برای ۱۶ ساله‌ها منتشر شد

وزیر ارشاد: کمبود کاغذ مانند کمبود مواد غذایی اختلال ایجاد می‌کند

فروش حیرت انگیز بازار نشر در نوروز و تقویت یک ادعا؛ بازگشت مردم از اعماق ابتذال و بی‌سوادی فضای مجازی به سمت کتاب

0 نظر

ارسال نظر

capcha