سیلی زدن داماد به عروس در مقابل چشم مهمانان!+فیلم

سیلی زدن داماد به عروس در مقابل چشم مهمانان!+فیلم

به گزارش سراج24، یک داماد عصبانی با اقدام عجیب خود در شب عروسی‌اش موجب حیرت عروس و مهمانان حاضر در جشن عروسی شد. در ویدئویی که تبدیل به ویدئویی داغ در شبکه‌های اجتماعی شده است این داماد در عملی عجیب، اقدام به سیلی زدن عروس می‌کند. این اتفاق عجیب هنگامی رخ داد که عروس و داماد در حال گذاشتن کیک در دهان یکدیگر بودند. ویدئویی که توسط یکی از مهمانان حاضر در عروسی و با تلفن همراه تهیه شده است، چگونگی وقوع این اتفاق را به تصویر می‌کشد.

در ابتدای ویدئو داماد در مقابل مهمانان در حال قرار دادن کیک در دهان عروس دیده می‌شود. در ادامه هنگامی که نوبت عروس می‌شود که در دهان داماد کیک قرار دهد، او تصمیم می‌گیرد تا کمی با داماد شوخی کرده و دست به شیرین کاری می‌زند.

در حالی که داماد در مقابل مهمانان دهان خود را باز کرده و تصور می‌کند در همان مرتبه اول عروس کیک را در دهان او قرار خواهد داد، ناگهان عروس کیک را به عقب می‌برد. همین مسئله موجب عصبانیت داماد شده و ناگهان او در اقدامی باورنکردنی یک سیلی به صورت عروس می‌زند. در این لحظه عروس در حالی که دست خود را روی صورت خود قرار می‌دهد، با تعجب به مهمانان نگاه می‌کند.

این اقدام عجیب داماد آنقدر غیرمنتظره بود که زنی که در کنار او قرار گرفته و گمان می‌رود مادر یا بستگان عروس باشد، با حیرت توام با عصبانیت به داماد خیره می‌شود. همچنین مردی که در پشت سر داماد ایستاده بلافاصله وارد عمل شده و از داماد می‌خواهد تا عصبانیت خود را کنترل کند.

انتشار این ویدئو در شبکه‌های مجازی با واکنش کاربران همراه بود. بسیاری از کاربران اقدام نسنجیده داماد را مورد انتقاد قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «این داماد باید در کلاس‌های آموزشی شرکت کند. این روز بهترین روز زندگی این زوج بود. زوج‌ها سعی می‌کنند این روز را به بهترین نحو جشن بگیرند و آن را خاطره انگیز کنند. اگر در این روز این داماد آنقدر عصبی عمل می‌کند، در ادامه زندگی چگونه خواهد بود؟»

گفتنی است؛ محل وقوع این اتفاق عجیب مشخص نشده است اما گفته می‌شود احتمالاً در یک جشن عروسی در یکی از کشورهای آسیای مرکزی بوده است.

 
 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پرواز عروس و داماد از فرودگاه مهرآباد تهران +عکس

حادثه غیرمنتظره در جشن عروسی مهمانان را شوکه کرد!

دستور امام جمعه نقده درباره جشن‌های عروسی جنجال‌برانگیز شد+تصویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha