اقدام غیر قانونی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی

اقدام غیر قانونی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی

به گزارش سراج24، به نقل از روابط عمومی باشگاه ماشین سازی تبریز، بعد از عقد قرارداد جای کویتونگو بازیکن اسکاتلندی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز و برابر رویه موجود این باشگاه جهت ثبت قرارداد و انجام امور مربوطه به هیآت فوتبال مراجعه کرده است که متأسفانه هیأت فوتبال استان بنا به دلایلی از ثبت قرارداد این بازیکن خوداری نمودند. که پس از تماس تلفنی و بررسی‌های لازم مشخص شد که هیأت فوتبال معتقد است که باید برخی از مطالبات خود را دریافت کند. به نظر می‌رسد هیآت فوتبال استان در مقامی نیست که بخواهد بخشی از وظایف خود را با دستور خود متوقف کند، چون عدم ثبت قرارداد بازیکنان مستلزم دریافت مجوز و حکم رکن قضایی فدراسیون فوتبال است و هیأت‌های فوتبال دارای چنین اختیاری برای عدم ثبت قرارداد نیستند.

باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز با توجه به اتلاف وقت غیر موجهی که هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی در راه ثبت قرارداد این بازیکن انجام داده است حق خود می‌داند که این موضوع را تحت عنوان سوءاستفاده از مقام به مقامات بالاتر گزارش دهد.

این در حالی است که هیات محترم فوتبال استان در زمان انتقال مالکیت تیم ماشین سازی تبریز به گروه توسعه سرمایه‌گذاری دریک ضمانت پرداخت ۱۸ میلیارد ریال از بدهی‌های شهرداری به این باشگاه را کرده بود که با توجه به گذشت دو سال هیچ گونه پرداختی صورت نگرفته است.

امید است هیأت محترم فوتبال استان به عنوان متولی امر فوتبال در استان بیشتر به فکر منافع باشگاه‌ها در راه کسب افتخار برای استان باشند و دست از اقدام یک طرفه بردارند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فتاحی: بازی‌های خانگی تیم ماشین سازی در ورزشگاه خانگی این تیم برگزار می‌شود

فرکی: جلوی بازی احساسی ماشین سازی را گرفتیم

دیدار دوستانه شاگردان برانکو و ماشین سازی تبریز

0 نظر

ارسال نظر

capcha