سروش صحت «پژمان» را به قسمت ششم رساند

سروش صحت «پژمان» را به قسمت ششم رساند

به گزارش « سراج24 » محسن چگینی، تهیه‌کننده‌ی سریال «پژمان»، گفت: تصویربرداری «پژمان» به قسمت ششم رسید و اکنون حدود 40 درصد از مراحل تصویربرداری به سرانجام رسیده است.

این تهیه‌کننده در ادامه از حضور شقایق دهقان در جمع بازیگران قبلی «پژمان» خبر داد و گفت: در حال حاضر سام درخشانی و پژمان جمشیدی تنها بازیگرانی هستند که در لوکیشن بیرونی جلوی دوربین می‌روند.

چگینی درباره‌ی لوکیشن‌های سریال «پژمان» گفت: لوکیشن‌ اصلی این سریال در خیابان اختیاریه است، آژانس هواپیمایی نیز از جمله لوکیشن‌های بیرونی است که تصویربرداری آن به سرانجام رسید.

این تهیه‌کننده همچنین درباره‌ی داستان سریال سروش صحت توضیح داد: این سریال روایت زندگی پژمان جمشیدی از فوتبالیست‌های سابق تیم ملی کشورمان است که نقش اصلی این سریال را خود این بازیکن بر عهده دارد. او در این سریال نقش خود، یعنی ستاره سابق پرسپولیس را بازی خواهد کرد. او نقش فوتبالیستی را دارد که برای چهارمین فصل متوالی با وجود تلاش فراوان موفق نشده است تیمی را برای خود دست و پا کند. پژمان به تدریج وارد دورانی می‌شود که کمتر کسی او را در کوچه و خیابان می‌شناسد و دیگر نمی‌تواند از امتیازات شهرت رو به زوالش استفاده کند، اما هنوز در حال و هوای ستارگی‌اش است و نمی‌خواهد بپذیرد که عمر فوتبالش به پایان رسیده است.

سام درخشانی، بهاره رهنما، شقایق دهقان، هوشنگ حریرچیان، بیژن بنفشه‌خواه، غلامحسین لطفی، حسین سلیمانی، اردشیر کاظمی از بازیگران اصلی این سریال هستند.

«پژمان» سروش صحت از گزینه‌های پخش نوروزی از شبکه سه سیماست.

اخبار مرتبط

جبلی : سروش صحت ممنوع‌الکار نیست/ تهیه‌کننده «کتاب باز» تصمیم‌گیر است

«زیرخاکی» به «شهرک دفاع مقدس» رسید

نقدهای صریح نماینده مجلس به نبود شفافیت در حوزه حفظ قرآن

0 نظر

ارسال نظر

capcha