فروش آنتن رسانه‌ ملی به سبک خندوانه

رپرتاژ آگهی انتخاباتی برای همسر شیلا خداداد در رسانه‌ی ملی

رپرتاژ آگهی انتخاباتی برای همسر شیلا خداداد در رسانه‌ی ملی

به گزارش سراج24، سریال آنتن فروشی‌ها در رسانه‌ی ملی پایانی ندارد. در تازه‌ترین شاه‌کار شبکه‌ی نسیم، رامبد جوان آقای دکتر فرزین سرکارات، همسر خانم شیلا خداداد را به عنوان یک متخصص و جراح زیبایی به این برنامه دعوت می‌کند. ظاهرا تجربه‌ی حضور ناکام دکتر مسعود صابری برای تیم خندوانه کافی نبوده است. مسعود صابری در سال جاری مهمان بسیاری از برنامه‌های پربیننده تلویزیون از جمله خندوانه بود. البته حضور این خواننده در برنامه خندوانه، حاشیه‌های زیادی را برای او و رامبد جوان رقم زده است. او اولین بار در کسوت کارشناس وارد تلویزیون شد.

صابری به عنوان کارشناس پزشکی کنار فرزاد حسنی در برنامه اکسیر حضور داشت و از این راه توانست شهرت خوبی برای خودش دست و پا کند. یکی از قسمت‌های برنامه اکسیر در پارک سرخه حصار فیلمبرداری می‌شد. در وسط برنامه صدای شیون و ناله یک زن شنیده شد که گویا فرزند خردسالش در آب نمای پارک افتاده و در حال غرق شدن بود. عوامل برنامه اکسیر به همراه آقای دکتر به محل حادثه رفتند. در نهایت پسر بچه بی‌جان با اقدامات مسعود صابری به هوش آمد. همین حادثه دکتر را بیش از قبل مشهور کرد.

مسعود صابری پشت سر هم در برنامه‌های تلویزیونی مانند مسابقه تلویزیونی حاضر می‌شد. صابری گاه‌گداری کلیپ‌هایی از آواز خوانی خود را حتی در اتاق عمل بیمارستان منتشر می‌کرد. او به لطف شهرتی که از تلویزیون به دست آورد اقدام به برگزاری کنسرت هم کرد. آنهم کنسرت‌هایی بزرگ که بلیط‌شان با سرعت برق و باد فروش می‌رفت.

عده‌ای حضور گسترده صابری در تلویزیون را به دلیل روابط خویشاوندی او با برخی چهره‌های سینما و تلویزیون می‌دانند. گفته می‌شود که مسعود صابری پسرخاله رسول صدرعاملی، کارگردان معروف است. همچنین علی سرتیپی، یکی از تهیه کننده‌های سرشناس، دایی اوست.

پس از حضور صابری در تلویزیون بود که این دکتر میانسال توانست اسم و رسمی در فضای مجازی برای خود پیدا کند و از این طریق فعالیت خود در زمینه‌ی موسیقی را گسترش دهد. وی چند کنسرت‌ برگزار کرد و پس از آن بود که ویدئویی از کنسرت آقای دکتر پخش شد. در این ویدئو صابری آهنگی اجرا می‌کند که به عقیده کارشناسان موسیقی، "فالش" است.

گاف بزرگ مسعود صابری در ویدئوی منتشر شده مربوط به اجرای "پلی‌بک" اوست. در بخشی از کنسرت در حالی که صابری بلندگو را به سمت حاضران گرفته، آهنگ هم با صدای او در حال پخش است. این ماجرا که حکایت از اجرای پلی‌بک در کنسرت زنده دارد، یک "آبروریزی" بزرگ را برای صابری رقم زد.

بعد از بالا گرفتن انتقاد‌ها به اجرا‌های ضعیف و رسوایی پلی‌بک در کنسرت مسعود صابری،برخی از کارشناسان انگشت اتهام را به سوی تلویزیون نشانه گرفتند. اما دعوت رامبد جوان از فرزین سرکارات ابعاد دیگری بجز بحث ابتذال در موسیقی دارد. او با دعوت کردن یک پزشک جراح زیبایی سعی در ترویج فرهنگ عمل زیبایی در بین جوانان دارد.

هرچند آقای دکتر تلاشش را می‌کند تا خود را مخالف عمل زیبایی غیرضروری نشان دهد و بگوید این عمل‌ها را فقط در موارد لازم تجویز می‌کند. در ادامه رامبد جوان خندوانه را به مطب جناب آقای دکتر تبدیل کرده و با انتخاب چند عکس از میان تماشاچیان مشتاق، نظر آقای دکتر را درباره‌ی چهر‌ه‌ی آن‌ها جویا می‌شود. آقای دکتر نیز برای این آقایان تزریق ژل به پیشانی و لب تجویز می‌کند.

سوال اساسی بر سر مسئله‌ی دعوت از سرکارات به برنامه‌ی خندوانه این است که اصلا چرا او؟ چرا از میان این تعداد از جراحان زیبایی باتجربه‌ی کشور، یک پزشک نسبتا جوان را باید به خندوانه دعوت کنند؟ آیا داشتن نسبت با خانم شیلا خداداد علت توجه بیش از حد به سرکارات بوده است؟ براساس اخبار منتشر شده به صورت خیلی اتفاقی همسر خانم شیلاخداداد کاندیدای انتخابات انجمن دندانپزشکی ایران نیز هست که این انتخابات در تاریخ 23 اسفند ماه جاری برگزار می‌شود! وقوع این اتفاقات به شکل کاملا اتفاقی کمی شک برانگیز است و دستگاه‌های نظارتی باید بر روی عملکرد مجریان پروژه‌های تلویزیونی نظارت بیشتری داشته باشند تا جلوی هرگونه سواستفاده از مخاطبان گرفته شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

برداشت| سید محمود رضوی: کنارکشیدن رامبد از تولید خندوانه، یعنی فاصله‌گرفتن از مردم!

نگار جواهریان و رامبد جوان در اکران قانون مورفی+تصاویر

چرا مردم نسبت به سفر رامبد جوان واکنش منفی نشان دادند؟ آیا مردم حق انتقاد دارند؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha