آنچه هنگام اجاره لباس عروس باید بدانید!

آنچه هنگام اجاره لباس عروس باید بدانید!

به گزارش سراج24، امروزه اکثر عروس خانم‌ها به جای خرید لباس عروس ترجیح میدهند لباس عروس را از مزون‌های لباس عروس اجاره کنند و به امانت بگیرند، زیرا بعد از عروسی این لباس هرگز به دردتان نخواهد خورد و هیچ استفاده‌ای از آن نخواهید داشت پس اجاره کردن لباس عروس ایده خوب و به صرفه‌ای است. برای اجاره کردن لباس عروس بهترین گزینه لباس عروس‌های تن پوش اول هستند.

نکات اجاره لباس عروس

تعداد محدودی از عروس خانم‌ها هستند که دوست دارند لباس عروس فقط و فقط تن خودشان رفته باشد و مخصوص خودشان دوخته شده باشد برای اینجور افراد اجاره کردن لباس عروس گزینه مناسبی نیست و آن‌ها باید لباس عروس بخرند که قیمت بسیار بالایی هم دارد. خانم‌هایی که لباس عروسی شان را میخرند بهتر است بدانند لباس عروس بعد از مراسم عروسی کاربردی ندارد و فقط میتوانید آن را یادگاری نگه دارید.

*اصلی‌ترین دلیل اجاره کردن لباس عروس این است که در هزینه‌ها صرفه جویی شود، هزینه اجاره لباس عروس با هزینه خرید لباس عروس کلی تفاوت دارد پس اجاره کردن لباس عروس به صرفه است.

*هنگام اجاره لباس عروس باید با دقت و حوصله لباس عروس را پرو کنید اگر نیاز به تغییر داشت مثلا اگر باید کمی تنگ میشد حتما قبل از تحویل لباس یکبار دیگر لباس را پرو کنید تا مطمئن شوید لباس درست اندازه شما است.

*برای اجاره لباس عروس چند وقت مانده به مراسم عروسی اقدام کنید و همه مزون‌ها را بگردید تا لباس دلخواه و ایده آل تان را پیدا کنید اگر دیر بجنبید شاید لباس دلخواه تان را پیدا نکنید.

*درباره اکسسوری‌های لباس عروس مانند تاج و تور و دستکش از مزون دار سوال کنید و بگویید آیا اکسسوری‌ها را هم با لباس عروس اجاره میدهید یا آن‌ها با هزینه جداگانه اجاره داده میشوند.

*با مزون دار طی کنید که هزینه شستشو و خشک شویی بعد از استفاده از لباس به عهده شما است یا آن ها، اگر در اینگونه موارد به توافق نرسید بعدا با مشکل مواجه می‌شوید.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط

فیلم| پشت پرده حذف سکانس جنجالی لباس شخصی

لباس شخصی، خروج و روز بلوا سه اثر اوج در سی و هشتمین جشنواره فجر

درس‌های مهمی که در وقایع‌نگاری هنری انقلاب باید آموخت

0 نظر

ارسال نظر

capcha