عمو پورنگ: بیشتر بچه‌ها پیام می‌دهند، که عمو ازدواج نکنید+فیلم

عمو پورنگ: بیشتر بچه‌ها پیام می‌دهند، که عمو ازدواج نکنید+فیلم

به گزارش سراج24، داریوش فرضیایی یا عمو پورنگ حدود ۲ دهه است که به اجرای برنامه‌های کودک می‌پردازد و در چند سال اخیر برنامه «محله گل و بلبل» را روی آنتن شبکه دو داشته است.

دختر هندی آپشن های مورد نظر عموپورنگ نداشت

 برنامه «تب تاب» شب گذشته میزبان داریوش فرضیایی مجری و هنرمند برنامه‌های کودک بود که درباره مسائلی از زندگی شخصی و حرفه‌ای  سخن گفت.

فرضیایی در پاسخ به اینکه چقدر به عمو پورنگ نزدیک است گفت: اگر بگویم ۱۰۰ درصد دروغ است، اما حدود ۷۰ درصد عموپورنگ به خودم نزدیک است و کار با بچه‌ها کودک درون آدم را زنده نگه می‌دارد.

دختر هندی آپشن های مورد نظر عموپورنگ نداشت

این مجری درباره واکنش بچه‌ها نسبت به ازدواج خود و ازدواج با یک دختر هندی عنوان کرد: بیشتر بچه‌ها پیام می‌دهند، که عمو ازدواج نکنید عموی ما را از ما می‌گیرند.البته یک موضوع شخصی است اما در نهایت می گویم آپشن‌هایی که می‌خواهم ندارد.

 
 

وی درباره ازدواج بچه هایی که در برنامه او حضور داشتند بیان کرد: جالب است بگویم خیلی از بچه‌هایی که در برنامه من حضور داشتند بعد از سال‌ها که گذشته برای من عکس عروسی خود را ارسال می‌کنند و آن وقت متوجه می شوم که زمان چقدر زود می‌گذرد.

فرضیایی در ادامه برنامه چالشی «تب تاب» نسبت به استفاده تجاری از کودکان در فضای مجازی انتقاد کرد.

 
 
 

گفتنی است برنامه «تب تاب» با اجرای باربد بابایی و تهیه‌کنندگی مریم جلالی و عباس اختری هر سه شنبه بعد از خبر سراسری شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

برگزاری کارگاه آنلاین "آنچه باید درباره ازدواج بدانیم"

وبینار آموزشی مهارت‌های ارتباطی با همسر و فرزندان در دوران کرونا

مسجدی که ۵۰ جوان را شاغل و متأهل کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha