حسینی: السد تیمی بسیار خطرناک و قدرتمند است

حسینی: السد تیمی بسیار خطرناک و قدرتمند است

به گزارش سراج24، سید جلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس پس از تمرین امروز این تیم با حضور در جمع خبرنگاران درباره تساوی دیشب پرسپولیس مقابل پاختاکور ازبکستان گفت: بازی خیلی سختی بود، زیرا پاختاکور چندین بازیکن ملی پوش دارد و یکی از تیم‌های خوب ازبکستان است. ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم، اما متاسفانه زود گل خوردیم و نتوانستیم فشاری که می‌خواستیم را از ابتدای بازی بیاوریم، اما خوشبختانه توانستیم به بازی برگردیم.

او افزود: در این گونه بازیها، بازگشت به مسابقه بسیار دشوار است، زیرا تیم‌ها قدرتمند هستند و در ضد حملات برنامه دارند. متاسفانه نتوانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم و باید خود را برای بازی‌های دشوار آینده آماده کنیم.

کاپیتان پرسپولیس درباره بازی‌های فشرده این تیم گفت: ما فردا باید با اتوبوس به قائمشهر برویم و یک بازی خیلی سخت مقابل نساجی در چمن مصنوعی برگزار کنیم و دوباره با اتوبوس به تهران برگردیم و آماده شویم برای سفر به قطر.

حسینی اضافه کرد: السد تیمی بسیار خطرناک و قدرتمند است. با اینکه الاهلی این تیم را شکست داد، اما این تیم ملی پوشان زیاد و سه - چهار بازیکن خارجی عالی دارد و کارمان بسیار سخت است.

مدافع پرسپولیس درباره زمین‌ها فوتبال بد در ایران عنوان کرد: علاوه بر خستگی، زمین‌های بد هم ما را بسیار اذیت می‌کند. تمرین روی این زمین‌ها خیلی به ما آسیب می‌زند و این موضوع باید بررسی شود. مدیران ما فقط دنبال این هستند که ابتدای فصل یک برنامه بچینند و بگویند طبق این برنامه بازی کنید، اما این کار اصلا درست نیست. به نظر من باید نظارت روی زمین‌ها بیشتر باشد و بررسی و سپس بازی‌ها را برگزار کنند.

او افزود: باز خدا رو شکر ورزشگاه آزادی هست و پرسپولیس و استقلال در این استادیوم بازی می‌کنند، اما بسیاری از تیم‌ها زمین‌های خوبی ندارند. در شهرستان‌ها مشکلات زیاد است و امیدوارم فدراسیون به تیم‌های شهرستانی کمک کند. زمین برای پیشرفت فوتبال است و امیداورم زودتر مشکل زمین باشگاه‌ها حل شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

کرمی: خداحافظی ژاوی در ایران پیام خوبی داشت

شیری: از رفتن به استادیوم نقش جهان ترسی نداریم

ارتش سرخ سد بزرگ آسیا را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha