نامه پرسپولیس به کنفدراسیون آسیا

 نامه پرسپولیس به کنفدراسیون آسیا

به گزارش سراج24، به نقل از باشگاه پرسپولیس پندار خمارلو مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت: با توجه به نظر همه کارشناسان داوری، متاسفانه با اشتباه داور، از امتیاز‌های کامل بازی با پاختاکور محروم شدیم و باشگاه نسبت به این مساله واکنش نشان داده و اقدام لازم صورت گرفت.

وی ادامه داد: ایرج عرب، پس از بررسی‌هایی که شب گذشته انجام دادند و با جمع‌آوری نظرات کارشناسان داوری که با رسانه‌ها یا با باشگاه گفتگو داشتند، صبح امروز دستور تهیه و تنظیم شکواییه‌ای برای کنفدراسیون فوتبال آسیا را دادند.

در این نامه بر چند نکته تاکید شده است؛ از جمله اینکه اشتباه تیم داوری در این مسابقه باعث از دست دادن دو امتیاز برای پرسپولیس شد و یک امتیاز را هم به حساب تیم مدعی دیگر واریز کرد.

در این نامه تاکید شده است؛ تک گل تیم پاختاکور ازبکستان در دقیقه ۵ مسابقه در حالی به ثمر رسید که بازیکن زننده گل بیکمائف (شماره ۲۱) در منطقه آفساید قرار داشت و بنابر نظر غالب کارشناسان لحظه‌ای قبل از این صحنه، شماره ۱۰ پاختاکور روی مدافع پرسپولیس مرتکب خطا و در نهایت ریباند توپ او منجر به گل شد. داور و کمک او هیچیک از این دو مورد را در تصمیم خود لحاظ نکرده‌اند.

باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری از نامه خود با اشاره به این مساله که تیم فوتبال پرسپولیس و هواداران آن در ادوار قبلی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا نیز لطمات بعضا جدی از ناحیه چنین اشتباهاتی دیده‌اند، نگرانی خود را از احتمال تکرار این موارد اعلام کرده است.

در این نامه همچنین با اشاره به اینکه تلاش‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا و کمیته برگزاری رقابت‌ها در افزایش کیفیت فنی بازی‌ها، داوری‌ها و برگزاری مسابقات مشهود، ملموس و قابل تقدیر است، تقاضا شد با توجه به اهمیت بالایی بازی‌های گروه چهارم رقابت‌ها و مدعی بودن هر چهار تیم حاضر برای صعود به مرحله یک هشتم پایانی، از داوران سطح اول قاره برای قضاوت بازی‌های این گروه بهره گرفته شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha