برای تعطیلات نوروز مسافرت کجا برویم؟

برای  تعطیلات نوروز مسافرت کجا برویم؟

به گزارش سراج24، از دبی بعنوان یکی از شهر‌های مدرن و لوکس یاد می‌شود همچنین می‌توان گفت: این شهر از نظر تفریحی نیز بسیار مجهز است، اما جدا از لوکس‌ترین و گران‌ترین تفریحاتی که دارد که تنها مرفهان می‌توانند تجربه کنند، تفریحات دیگری نیست در دبی موجود است که در تور دبی حتما باید آن‌ها را تجربه کرد.

 
برای تعطیلات عید کجا برویم؟
تفریحاتی مانند چتربازی، بالن سواری، سافاری، پارک‌های آبی و پیست اسکی که جزء بهترین و مهیج‌ترین تفریحات دبی به حساب می‌آیند گردشگرانی که قصد سفر هیجان انگیزی را تجربه کنند می‌توانند به راحتی به تفریحاتی از این قبیل بپردازند.
 
برای تعطیلات عید کجا برویم؟
آنتالیا

یکی دیگر از شهر‌هایی که می‌توانید به راحتی مهیج‌ترین تفریحات را در آن تجربه کنید شهر رویایی و زیبای آنتالیا است، آنتالیا که یکی از شناخته‌ترین شهر‌ها به حساب می‌آید که با جمع آوری برترین تفریحات توانسته خود را در لیست پرطرفدار‌ترین شهر‌های تفریحاتی قرار دهد.
 
برای تعطیلات عید کجا برویم؟
در سفر با تور آنتالیا می‌توانید نه تنها از سواحل و تفریحات آن لذت ببرید بلکه بسیاری از جاذبه‌ها و بنا‌های باستانی که وجود دارد بازدید به عمل آورید و با یک تیر چند نشان بزنید. نکته قابل توجهی که وجود دارد هزینه‌های تفریحات است که نسبت به دبی ارزان‌تر می‌باشند.

برای تعطیلات عید کجا برویم؟
کیش

شاید برایتان مقدور نباشید که برای تجربه این تفریحات مهیج به خارج از کشور سفر کنید در این صورت اصلا نگران نباشید، زیرا کلیه این تفریحات مهیج را می‌توانید در سفرتان با تور کیش تجربه کنید.
جزیره زیبای کیش که سالانه میزبان بسیاری از مسافران عزیز می‌باشد با فراهم سازی تفریحات آبی مانند جت اسکی، غواصی، فلایبرد و؛ و همچنین تفریحاتی نظیر چتربازی، سافاری و تفریحات دیگری از این قبیل توانسته نیاز بسیاری از گردشگران را برآورده کند. پس اگر علاقمند پرداختن به اینگونه از تفریحات هستید می‌توانید با کمترین هزینه آن‌ها را در کیش نیز تجربه کنید

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پخت و توزیع روزانه ۱۵۰۰ غذای گرم بین نیازمندان اسفراین

راز سفر بی بازگشت

سفرنامه مصور «سرزمین مقدس، سفری به فلسطین» منتشر شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha