پیش بازی لیگ قهرمانان اروپا

پیش بازی لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش سراج24، دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، امشب با برگزاری ۲ دیدار ادامه می یابد که از ساعت ۲۳ و سی دقیقه ، پاری سن ژرمن میزبان منچستریونایتد خواهد بود و پورتو پذیرای تیم رم است.

لشکر نصفه و نیمه یونایتد در پی حفظ آبرو مقابل پی اس جی/میزبانی کاسیاس و یارانش از گرگهای رم

پاری سن ژرمن - منچستریونایتد (۲ - ۰)

تیم های پاری سن ژرمن و منچستریونایتد در حالی امشب در پاریس به مصاف هم می روند که دیدار رفت ۲ تیم با ۲ گل به سود پاری سن ژرمن در ورزشگاه اولدترافورد به پایان رسید. شاگردان توخل با آن برد بیشتر راه صعود را پیموده اند و امشب کاری آسان تر از یونایتد برای صعود در پیش دارند.

پاری سن ژرمن در بازی رفت نیمار و کاوانی را در اختیار نداشت و بدون این دو ستاره ، نتیجه ای عالی در منچستر کسب کرد. البته این تیم نیمار را کماکان در اختیار ندارد  و وضعیت کاوانی ها هنوز مشخص نیست.

پی اس جی در لیگ فرانسه نیز با اختلاف ۱۷ امتیاز نسبت به تیم دوم در صدر جدول قرار دارد و کار دشواری برای قهرمانی در این جام ندارد.

 در طرف مقابل تیم منچستریونایتد از زمانی که سولشر هدایت این تیم را برعهده گرفته است، پیشرفت چشم گیری کرده و در لیگ جزیره به جز دو تساوی مقابل برنلی و لیورپول، همه بازیهای خود را برده است اما آنها مقابل پاری سن ژرمن در بازی رفت ، نمایشی بد و کمتر از حد انتظار برای تیم سولسشر داشتند و در روزی که کاملا شایسته باخت بودند، با ۲ گل مغلوب شدند. پیروزی با اختلاف ۲ گل برای یونایتد در پاریس کاری محال به نظر می رسد به خصوص اینکه آنها پل پوگبا را هم به دلیل اخراج در بازی رفت در اختیار ندارند. البته شیاطین سرخ به جز پوگبا، الکسیس سانچز، آندر هررا، مارشیال،لینگارد، ماتا، والنسیا،دارمیان، ماتیچ و جونز را نیز به دلیل مصدومیت در اختیار ندارند و با نیمی از تیمشان و با 10 غایب باید در پاریس حاضر شوند.

تاکنون در تاریخ لیگ قهرمانان ۳۴ تیم از بازی رفت در خانه خود ۲ گل یا بیشتر دریافت کرده اند و از این ۳۴ تیم ، هیچ تیمی موفق به صعود به مرحله بعد نشده است و این کار امشب یونایتد برای صعود را غیرممکن تر می کند.

ترکیب احتمالی پاری سن ژرمن: بوفون، تیاگو سیلوا،کیمپمبه ، مونیر، برنارت،مارکینیوش، وراتی، دراکسلر، انکوکو، دیماریا، امباپه

ترکیب احتمالی منچستریونایتد: دخیا، اسمالینگ، لیندلف، شاو، یانگ، مک تومینای، فرد،  دالوت،  پریرا، رشفورد، لوکاکو

لشکر نصفه و نیمه یونایتد در پی حفظ آبرو مقابل پی اس جی/میزبانی کاسیاس و یارانش از گرگهای رم

پورتو - رم (۱ - ۲)

دیگر مسابقه امشب بین تیم های پورتو و رم در کشور پرتغال و به قضاوت چاکر ترکیه ای برگزار می شود. دیدار رفت دو تیم در رم با پیروزی دو بر یک میزبان به پایان رسید. دیداری که پدیده جوان گرگها، نیکولو زانیولو ستاره میدان بود و هر دو گل جالوروسی را زد اما آدریان لوپز موفق شد یکی از گلها را جبران کند تا پورتو در دیدار برگشت همچنان شانس خوبی برای صعود داشته باشد.

هر ۲ تیم در حالی گام به این مسابقه می گذارند که ابتدای هفته یک مسابقه بسیار مهم را به حریفانشان واگذار کردند. تیم رم در دربی بزرگ پایتخت ایتالیا، با شکست سنگین سه بر صفر مقابل لاتزیو مواجه شد تا پس از چهار برد پیاپی روند خوبشان متوقف شود و همچنان در رتبه پنجم سری آ بقای بمانند. در سوی دیگر تیم پورتو نیز یکشنبه دیداری بسیار مهم و حساس مقابل بنفیکا داشت که با نتیجه ۲ بر یک مغلوب مهمانش شد و صدر جدول را به عقاب‌ها واگذار کرد.

تنها مصدوم تیم رم چنگیز اوندر وینگر ترکیه ای این تیم است که روزهای آخر مصدومیتش را سپری می کند و گمانه زدنی هم بود که امکان دارد او به این دیدار حساس هم برسد. در تیم پورتو نیز خورخه، مواندیلمادجی و وینست ابوبکر مصدومند.

۱۱ تیم از ۲۴ تیمی که در مراحل حذفی لیگ قهرمانان اروپا، در بازی رفت در خانه خود با نتیجه دو بر یک پیروز شدند ، در نهایت موفق به صعود از این مرحله شده اند. این آمار تقریبا ۴۶ درصدی نشان می دهد شانس تیم رم برای صعود از این مرحله با توجه به نتیجه بازی رفت کمتر از پورتو است.

در هر دو تقابل قبلی ۲ تیم در مراحل حذفی، در نهایت این تیم پورتو بوده است که موفق به حذف رم شده است اما این بار دی فرنچسکو باید موفق شود پورتو را حذف کند زیرا به نظر می رسد این آخرین شانس وی برای حفظ شغلش روی نیمکت گرگ‌ها خواهد بود.

ترکیب احتمالی پورتو: کاسیاس، فیلیپه، پپه، میلیتائو، تیس، پریرا، هررا، براهیمی، کورونا، سوارس، مارگا

ترکیب احتمالی رم: اولسن، فازیو، مانولاس، فلورنزی، کولاروف، دروسی، انزونزی، پیگیرینی، زانیولو، الشراوی، ژکو

لشکر نصفه و نیمه یونایتد در پی حفظ آبرو مقابل پی اس جی/میزبانی کاسیاس و یارانش از گرگهای رم

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط

منچستر یونایتد به دنبال جذب پدیده هلندی

لوریس: چیزی که غیر قابل انکار است، سعی ما برای رسیدن به موفقیت است

اخاذی از ستاره فوتبال با طرح تجاوز جنسی

0 نظر

ارسال نظر

capcha