حسینی: داوری این بازی افتضاح بود

حسینی: داوری این بازی افتضاح بود

به گزارش سراج24، سید جلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس ایران پس از دیدار مقابل پاختاکور ازبکستان اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنیم که هفته قبل باران آمد و توانستیم یک بازی امروز انجام دهیم. بازی سختی برابر پاختاکور داشتیم چرا که ۷ الی ۸ بازیکن ملی پوش و چند بازیکن خارجی خوب داشتند و در مجموع بازیکنان ما خیلی تلاش کردند. فکر می‌کنم همه جوره بازیکنان ما خوب بودند و در همه آمار بازی خوب بودیم، اما متاسفانه نتوانستیم ۳ امتیاز را بدست آوریم.  

او درباره گل مشکوک پاختاکور ازبکستان گفت: من صحنه گل پاختاکور را ندیدم، اما داوری این بازی افتضاح بود.  

وریا غفوری حرف مردم و حق را زده است 

او درباره اظهارات حسن زاده رئیس کمیته انضباطی درباره شهرستانی بودن بازیکن استقلال گفت: حسن زاده خودش شهرستانی است و  متاسفانه حرف‌هایی زده می‌شود. وریا غفوری حرف حق و مردم را زده است و امیدوارم همه مسائل حل شود.  

سیستمی دارد پرسپولیس را اذیت می کند 

حسینی درباره اینکه توقع دارند  که پرسپولیس مثل فصل گذشته نتیجه خوبی در آسیا بگیرد افزود: نمی‌خواهم حرف بزنم، اما این موضوع را می‌گویم که از مردم ممنون هستیم که در این سرما به ورزشگاه آمدند، اما بلایی که سر پرسپولیس می‌آورند سر هیچ تیمی نمی‌آورند. بحث مالی در میان نیست بلکه سیستمی پشت این موضوع است که دارند پرسپولیس اذیت می‌کنند. یکسری حرف‌هایی زده شده است که برخی هنوز از آن حرف‌ها دفاع می‌کنند و پرسپولیس اذیت می‌کنند. شجاع مریض، خسته و آسیب دیده است، اما با همه وجود خود بازی سنگینی را انجام داد. هر چقدر در توان داشت برای تیمش گذاشت، اما متاسفانه اکنون ما در رختکن بودیم یکسری حرف‌هایی زده شد که همکاران و دوستان شما یک طرفه قضاوت می‌کنند و ما نمی‌خواهیم عکس العمل نشان بدهیم، اما خواهش می‌کنم که مردم فریب ندهند و ما می‌دانیم که چکار می‌کنند. باشگاه، کادر فنی و بازیکنان می‌توانند چه کسانی دارند حمایت می‌شوند و باز هم می‌گویم که حرف نمی‌زنیم.

کاپیتان پرسپولیس درباره اینکه مشکل زمین دارید، بیان کرد: بله مشکل زمین داریم، اما عرب در این چند ماه خیلی تلاش می‌کند که این مشکلات حل شود. ما بازی‌های سنگینی داریم و هفته دیگر با  السد  بازی داریم. تیم السد را تیم ملی ژاپن نتوانست ببرد و این همان تیم ملی قطر است که ۴ بازیکن خارجی هم دارد. ما باید با نساجی در چمن مصنوعی بازی کنیم و با اتوبوس به مازندران برویم.  

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

غفوری: انقدر وعده و وعید به بازیکنان داده اند که دیگر بازیکنان اعتمادشان را از دست دادند

جانشین کاپیتان پرسپولیس از انگلیس می‌آید؟ +عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha