شوتا آلولادزه:

انتظار داریم که پرسپولیس قهرمان شود

 انتظار داریم که پرسپولیس قهرمان شود

به گزارش سراج24، شوتا آلولادزه سرمربی تیم فوتبال پاختاکور ازبکستان در نشست خبری پس از دیدار مقابل پرسپولیس ایران اظهار کرد: جو ورزشگاه آزادی بسیا عالی بود و قابل تقدیر است، تماشاگران ایرانی عاشق فوتبال هستند. بازی سختی را مقابل پرسپولیس انتظار داشتیم اما اتمسفر بازی باعث شد که دیدار زبیایی را شاهد باشیم.

او در ادامه افزود: ما شانس های گلزنی زیادی داشتیم، از بازیکنانم به خاطر بازی زیبایی که به نمایش گذاشتند تشکر می کنم.  بازی با پرسپولیس اولین دیدار ما در مرحله گروهی بود و ما پنج بازی دیگر در پیش داریم تا از این مرحله صعود کنیم.

سرمربی پاختاکور ادامه داد: انتظار داریم که پرسپولیس قهرمان شود ولی اکنون خیلی زود است که بخواهیم قهرمان لیگ قهرمانان را پیش بینی کنیم، به نتیجه سال گذشته این تیم احترام می گذاریم.

او در ادامه عنوان کرد: ما همیشه به یک صورت بازی می‌کنیم و تغییری به بازی نمی‌دهیم. تیم ما جدید است و سعی می‌کنیم روند رو به رشدمان را ادامه دهیم. ما آمدیم تا در ایران ۹۰ دقیقه بازی کنیم و بهترین اتفاق تماشگران این بازی بودند و شکر گزار هستیم. من حمایت گر فوتبال هستم و دوست دارم به تماشای فوتبال بنشینم. هر کشوری فوتبال و دوستارانی دارد و باید در خانه مقابل تماشاچیان خود بازی کند و از این ماجرا حمایت می‌کنم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha