برانکو: ۸ ملی پوش پاختاکور نشان دهنده کاربلد بودن این تیم است

برانکو: ۸ ملی پوش پاختاکور نشان دهنده کاربلد بودن این تیم است

به گزارش سراج24، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره تساوی تیمش برابر پاختاکور ازبکستان اظهار کرد: لیگ قهرمانان شروع شد و سخت‌ترین و مشکل ترین بازی در آسیا را پشت سر گذاشتیم. روز گذشته هم گفتم انتظار یک بازی سخت ، درگیرانه و با یک نتیجه نامعلوم را داشتیم که همین طور هم شد. مایلم به بازیکنانم تبریک بگویم و هیچ ایرادی نمی‌توانم از آن‌ها بگیرم چرا که همه تلاش خود را کردند. البته گل دوم را برای رضایت کامل کم داشتیم.

او ادامه داد: از هواداران‌مان تشکر می‌کنم که حتی بعد از دریافت گل اول ما را تشویق کردند. پاختاکور ۸ ملی پوش دارد و انتظار این را هم داشتم که یک بازی سخت با نتیجه نامعلوم داشته باشیم. به بازیکنانم به علت  جنگندگی تبریک می گویم. شاید کمی ناراحت باشند اما دلیلی برای ناراحتی نیست و باید به راهمان  ادامه بدهیم.

گزینه برد باشید اولین بازی در خانه سخت است 

او درباره  فشردگی بازی‌ها و خستگی بازیکنان پرسپولیس اظهار کرد: برنامه‌ها بسیار فشرده است چرا که  ما ۴ روز پیش هم بازی داشتیم اما بازیکنان خسته نبودند و خیلی شوق داشتند و دنبال نتیجه بودند. باید بدانیم که حریف ما سرحال بود چون استراحت کرده بودند. همیشه هم گفتم زمانی شما گزینه برد هستید اولین بازی در خانه سخت است. ۸ ملی پوش پاختاکور نشان دهنده کاربلد بودن پاختاکور است. آ ن‌ها می‌توانستند خیلی خطرناک‌تر از این هم باشند اگر تمرکز ما از دست می‌رفت.

سعی می کنیم به روش های مختلف به گل برسیم 

برانکو درباره  نحوه بازی پرسپولیس هم بیان کرد: ما سعی می‌کنیم به روش‌های مختلف به گل برسیم. حریف در میانه زمین بسیار فشرده و منسجم بود. من از بازیکنان خواستم که از جناحین بیشتر حمله کنند. از جناحین بود که اکثر موقعیت‌های خطرناک را خلق کردیم. هنوز برای ارسال‌های باکیفیت مقداری کار داریم. موقعیت‌های خیلی خطرناک هم از کناره و هم از میانه ایجاد کردیم. اما حریف هم تیم خیلی خوبی بود که در کشورش تیم دوم جدول است و برای این فصل تقویت شده است.

بودیمیر همانند علیپور تحرک ندارد اما با نحوه کار ما مطابق است 

سرمربی پرسپولیس درباره کم بودن دوندگی بودیمیر گفت: بودیمیر  باید بین ۲ نیمه تعویض می‌شد چون هنوز از ناحیه کشاله مشکل دارد اما او ۷۰ دقیقه تحمل کرد. دنبال بازیکنی بودم که در محوطه ۱۸ قدم خطرناک باشد. همانطور که دیدید او گلزن خوبی است و دوست دارد بازی‌سازی هم بکند. او مثل علیپور تحرک ندارد اما مطابق با نحوه کار ما است.

او درباره اینکه  چرا تیمش در این بازی برخلاف سال قبل شوت‌های کمی به سمت دروازه حریف می‌زند، گفت: اگر آمار را نگاه کرده باشید ما در این بازی ۱۶ شوت داشتیم که این خیلی زیاد است. از میانه زمین خیلی سخت می‌شد به شوت برسیم. با این وضع ما ۱۶ شوت زدیم که ۶ شوت در چارچوب بود.

اسدی مهاجم سوم ماست 

برانکو درباره اینکه فتاحی گفته بود پرسپولیس می‌توانست در ۵ روز اول عید بازی کند اما برانکو مخالف این موضوع بود، گفت: بله همینطور است، اگر شما بازیکن بودید و فقط ۴ روز استراحت می‌کردید و ۵ روز بعدش دربی بود، آن موقع متوجه می شدید. طبق برنامه فیفا برنامه‌ریزی کردیم. تیم امید هم در این ایام اردو دارد. ما در این مدت چه چیزی به دست می‌آوردیم؟ اینکه می‌گویید پرسپولیس فقط یک ملی پوش امید دارد قبول است اما اسدی مهاجم سوم ما است. او را دست کم نگیرید. امروز نعمتی وارد زمین شد چرا که  ما همه چیز را به این شکل برنامه ریزی کردیم. با این کار چیزی به دست نمی‌آوردیم. شاید برای بازی با السد آماده‌تر می‌شدیم. البته این گونه برنامه ریزی ها برای تیم‌های ایرانی مضر است. نمی دانم می‌شد طور دیگری برنامه ریزی کرد یا نه! 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

عرب: احتمال دارد اردوی کانادا لغو شود

برانکو: ایران در قلبم جای دارد

برانکو برای نهایی کردن قراردادش با الاهلی عربستان وارد جده می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha