استکی: حیف است که یک اسطوره در کادر فنی که عملکرد ضعیفی دارد

استکی: حیف است که یک اسطوره در کادر فنی که عملکرد ضعیفی دارد

به گزارش سراج24، علیرضا استکی سرمربی اسبق تیم ملی بوکس کشورمان، درباره صحبت های اخیر مجتبی فرجی مربی تیم ملی بوکس گفت: فیلم های مسابقات من مقابل هند و ازبکستان در قهرمانی آسیا موجود است و دوست ندارم در رابطه با یک فرد معلوم الحال جوابگو باشم. این فرد به واسطه رانت از طریق پدرش وارد تیم ملی شد و حدود ۸ سال در تیم ملی ماند و حق سایر بازیکنان را خورد. او در قهرمانی آسیا یک مدال حلبی نیز کسب نکرده است.اکنون به خاطر پاچه خواری مربی تیم ملی شده است و در رابطه با افردی که در بوکس زحمت کشیده اند اظهار نظر می کند.او در ۱۰ مسابقه قهرمانی آسیا شرکت کرده است و یک حلبی نیز کسب نکرده است.

وی افزود:  محمد رحیمی، امید احمدی صفا در وزن ۴۸ کیلوگرم به مسابقات اعزام شدند و مدال های رنگارنگ برای کشور کسب کردند.این افراد می خواهند از هر طریقی دیده شوند تا مردم مصاحبه آن ها را بخوانند. این فرد هیچ جایگاهی در بوکس ندارد و نمی تواند در مورد قهرمانان و مربیان زحمتکش کشور اظهار نظر کند.

استکی درباره جام مکران اظهار کرد: در جام بین المللی مکران شاهد درخشش بوکسور های با تجربه کشورمان نبودیم و دلیلی جز خوب تمرین نکردن بازیکنان ندارد. کادر فنی تیم ملی بوکس اول و آخر مقصر است چرا که حدود دو سال است که با این بازیکنان تمرین می کند. کادر فنی یکی از ملی پوشان را ۴ سال تمرین داده است و این فرد تجربه زیادی دارد اما تا به حال نتیجه ای کسب نکرده و همچنان در تیم ملی باقی مانده است. همچنین خوشبختانه این رقابت از طریق تلویزیون پخش زنده داشت و برگزاری جام مکران نقطه قوتی برای فدراسیون محسوب می شود. 

وی در ادامه افزود:  علی مظاهری مربی تیم ملی بوکس بزرگسالان یک اسطوره است و به دلیل مدال های کسب کرده است به او افتخار می کنم اما باید جایگاه خود را بداند و بگذارد اسطوره بودنش حفظ شود.حیف است که یک اسطوره در کادر فنی که عملکرد ضعیفی دارد  قرار داشته باشد. او باید در این حوزه سال ها تجربه کند تا در حیطه مربی گری نیز اسطوره بماند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

اظهارات ثوری درباره بانوی بوکسور

ادوی تیم ملی بوکس در ایام عید برگزار می شود

جام مکران از صبح امروز آغاز به کار کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha