جدیدترین کنسرت ماکان بند

جدیدترین کنسرت ماکان بند

به گزارش سراج24، ماکان بند آخرین کنسرت سال ۹۷ خود در تهران را طی دو شب در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی به روی صحنه برد. کنسرتی که مانند اجرا‌های قبلی ماکان بند، فضایی شاد داشت.

آخرین سانس این اجرا یکشنبه ۱۲ اسفند برگزار شد. ابتدا یاشار خسروی سرپرست «ماکان بند» به تنهایی روی صحنه آمد و برخی از قطعه‌های این گروه را با مخاطبانِ حاضر در سالن مرور کرد.

سپس تمام نوازندگان و خوانندگان ماکان به روی صحنه آمدند. روی صحنه آمدنِ ماکانی‌ها هم پر از حرکت و هیجان بود. همراه خوانندگان آدم‌آهنی‌های معروفِ ماکان هم بودند.

امیر مقاره و رهام هادیان بین هر قطعه با حاضران در سالن میلاد حرف می‌زدند و همین کار صمیمیتِ اجرا را بیشتر کرده بود. شوخی‌های امیر مقاره و خاطره گویی‌هایش یکی دیگر از نکات این کنسرت بود.

«بچه که نیستم»، تیتراژ سریال «رقص روی شیشه»، «دیوونه بازی»، «بدکاری دستم میدی»، «هر بار این درو»، «عاشق که میشی» و «دیوونه من» برخی از قطعه‌هایی بودند که در این کنسرت اجرا شد.

یکی از بخش‌های جالب این کنسرت اجرای قطعه‌ای به زبان فرانسوی با صدای رهام هادیان بود.

امیر مقاره در بخش‌های پایانی کنسرتِ شب گذشته گفت: برای کنسرتمان کار‌هایی داریم می‌کنیم و برنامه‌هایی داریم که اگر همه چیز خوب پیش برود خاص‌ترین و بهترین کنسرت تاریخ ایران را برگزار می‌کنیم.

رهام هادیان هم در بخش دیگری گفت: ۲۹ اسفند قطعه‌ای برای نوروز منتشر می‌کنیم. تصمیم بر این است که فعلا کار شاد منتشر کنیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

«سروها ایستاده می‌میرند» در تالار وحدت

شبی پرشور با «سیدمحمد معتمدی» و رونمایی از «غم پنهان»

جزئیات تور کنسرت «سید محمد معتمدی» در ایران

0 نظر

ارسال نظر

capcha