درگیری پلیس با فرهاد مجیدی +فیلم و عکس

درگیری پلیس با فرهاد مجیدی +فیلم و عکس

به گزارش سراج24، فرهاد مجیدی بازیکن اسبق تیم استقلال تهران در صفحه شخصی اینستاگرام خود ویدئویی از برخورد و درگیری‌اش با یک افسر پلیس راهور را به اشتراک گذاشت. در حالی که پلیس قصد اعمال قانون مجیدی را داشته او در اقدامی ناشایست و برخلاف قانون با روشن کردن دوربین موبایل خود این لحظات را ثبت کرده است. این فیلم نشان می‌دهد که مجیدی با افسر پلیس راهوری که او را به دلیل سرعت بالا متوقف کرده درگیری لفظی پیدا کرده است.

 
 

قطعا پلیس راهنمایی و رانندگی به وظیفه قانونی خود عمل کرده و فرهاد مجیدی برخلاف قانون از این صحنه فیلم تهیه و آن را منتشر کرده است. با این حال مجیدی در صفحه اینستاگرام خود ماجرا را اینگونه توضیح داده است:

«متاسفانه بعضی از افراد بجای انجام وظیفه، مردم‌آزاری یاد گرفته‌اند. ما امنیت شهر و مردم رو از تلاش و جانفشانی عزیزان ناجا داریم. دیشب بعد از سفر اهواز و خروج از فرودگاه مهراباد، در یکی از اتوبان‌های تهران به سمت منزلم در حرکت بودم که با ایست ناجا توقف کردم. مامور مربوطه بلافاصله بعد از توقف من در کمال بی‌ادبی و توهین، از من درخواست تست الکل کرد !!! من هم تست دادم و وقتی که گفتم من از اهواز و فرودگاه آمدم نه مهمانی و فهمید که من در حال فیلم گرفتن از ادبیات نامناسبش هستم با بی‌ادبی و به دروغ گفت سرعت شما زیاد بوده !!!! و ماشین رو به دلیل سرعت زیاد توقیف کرد. من هم به قانون احترام گذاشتم اما کلیه مکالمه رو فیلم گرفتم تا برای برخورد با مامور خاطی تحویل مراجع مربوطه بدم.

ادبیات نامناسب و نحوه ایستادن این مامور که انگار دنبال دعوا بوده گویای همه چیز است. بدینوسیله از مسئولین محترم ناجا ، سردار رحیمی فرمانده دوست داشتنی و محترم تهران بزرگ خواهش می‌کنم با افرادی که وجهه و زحمات ناجا رو با رفتار بی‌ادبانه خودشون خراب کرده برخورد کنند».

درگیری لفظی فرهاد مجیدی با افسر راهنمایی و رانندگی

 

 انتهای پیام/

اخبار مرتبط

توییت نما//چرا تماشاگران داماش را به استادیوم راه ندادند؟+فیلم

شایعاتی که امروز (98/3/1) تکذیب شد+فیلم

شایعاتی که تکذیب شد؛ از مرگ یک بازداشتی تا پرداخت دلار به شفر+فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha