ایرج عرب: تا چند روز دیگر درصدی از مطالبات بازیکنان را پرداخت می‌کنیم

ایرج عرب: تا چند روز دیگر درصدی از مطالبات بازیکنان را پرداخت می‌کنیم

به گزارش سراج24، ایرج عرب سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره پیروزی سرخپوشان پایتخت برابر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار کرد: خدا را شکر ۳ امتیاز این بازی را گرفتیم. مسائل داوری هم به کارشناسان مربوط است و هیچ وقت درباره این موضوع اظهار نظر نمی‌کنم.

عرب درباره وضعیت بشار رسن گفت: قرارداد بشار رسن ۲ ساله تمدید شد و انشالله این بازیکن با قدرت در پرسپولیس کارش را ادامه می‌دهد.

او درباره بازی پرسپولیس با پاختاکور در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: وضعیتمان خوب است و برای بازی با پاختاکور مشکلی نداریم. فکر می‌کنم تیم منسجم‌تر می‌شود و شرایط ایده آل خود را بدست می‌آورد و انشاالله در بازی آسیایی هم موفق می‌شویم.

با صادر شدن کارت هواداری مشکلات حل می‌شود

عرب درباره وضعیت بلیت هواداران تصریح کرد: بحث بلیت فروشی نیازمند راهکاری است که هم هواداران به عنوان صاحبان اصلی باشگاه در آرامش باشند و هم در شرایط خوبی بتوانند به باشگاه بیایند و از آن طرف هم باشگاه بتواند درآمد زایی خود را داشته باشد. ما قصد داریم به سمت کارت هواداری برویم و کارهایش را انجام می‌دهیم. کارت هواداری صادر شود این مشکلات حل می‌شود و ما می‌توانیم همانند بلیت مترو و اتوبوس بلیت‌های خود را پیش فروش کنیم و کارت‌های مناسبی در اختیار هواداران قرار بدهیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره مطالبات بازیکنان گفت: بازیکنان دغدغه مالی ندارند و همه چیز خوب است و یک درصدی هم در ۳ - ۴ روز آینده پرداخت می‌کنیم و تقریبا مشکلی در این زمینه نداریم.

او درباره صحبت با فتاحی و احتمال برگزاری بازی پرسپولیس و نساجی در ۵ فروردین ماه، گفت: ما در جلسه‌ای با بهاروند و فتاحی درباره فشردگی مسابقات توضیحات لازم را دادیم اما از تاریخ‌های گفته شده برای بازی با نساجی مازندران اطلاع ندارم.

عرب درباره اینکه مسئولان نساجی مازندران مخالف بازی در ایام عید هستند، بیان کرد: به هر حال باید ببینیم که سازمان لیگ چه می‌گوید و هنوز تاریخ جدیدی اعلام نشده است و همان شرایط قبلی برقرار است.

مدیرعاملی ام در اولین جلسه هیئت مدیره رسمیت می‌یابد

او در باره اینکه بحث انتخاب اعضای هیئت مدیره به چه صورت است، گفت: از روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان در این باره بپرسید که آن‌ها به طور دقیق می‌دانند. مدیرعاملی ام زمانی قطعیت پیدا می‌کند که هیئت مدیره در اولین جلسه این موضوع را اعلام کند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پایان درباره لباس متفاوت بیرانوند، خاطر نشان کرد: تا جایی که می‌دانم همه بازیکنان باید لباس حامی مالی را بپوشند و تفاوتی وجود ندارد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha