کرانچار:

تعامل باشگاه ها با تیم ملی امید

تعامل باشگاه ها با تیم ملی امید

به گزارش سراج24، به نقل از فدراسیون فوتبال، آخرین اردوی تیم امید روز ۱۱ اسفند آغاز می‌شود و کرانچار قصد دارد در نشستی مشترک با مربیان تیم‌های باشگاهی به نتیجه مطلوبی دست یابد و بتواند از بازیکنانش در این اردو استفاده کند.

اسامی فهرست ۳۰ بازیکن نهایی نشان می‌دهد که تقریبا بخش اصلی نفرات از بازیکنان ثابت حاضر در اردو‌های گذشته دعوت شدند، این فهرست تا چه حد به انتظارات شما پاسخ داد؟

طبق قانون مسابقات لازم بود که ما فهرست اولیه را اعلام می‌کردیم و البته تا ۱۰ روز قبل از شروع بازی‌ها باید لیست نهایی را که شامل بر ۲۳ بازیکن است اعلام کنیم. به طور کلی لیست خوب و با کیفیتی داریم که همه آن‌ها در اردوی قبلی حضور داشته اند و شناخت خوبی از نفرات داریم. امیدوارم نفرات ما شایستگی‌های خودشان را به خوبی نشان بدهند و با جنگندگی در این اردو حاضر شوند.

در آستانه آغاز آخرین اردو همچنان مهمترین سوال به نحوه تعامل باشگاه‌ها و حضور بازیکنان در این اردو باز می‌گردد.

پیش از این هم اعلام کردیم که در برنامه آماده سازی ما این اردو اهمیت ویژه‌ای دارد. به همین منظور درخواست ما حضور کلیه نفرات است. دو روز قبل از آغاز اردو نشست مشترکی را با مربیان برخی از باشگاه‌ها برگزار می‌کنیم. امیدوارم به توافقی برسیم که به سود همه باشد. باور من این است در نهایت راه حلی خواهیم یافت که به سود ما، باشگاه‌ها و همینطور بازیکن‌ها باشد. می‌خواهیم خصوصا در مورد بازیکنانی صحبت کنیم که بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند و البته بازی کردن آن‌ها می‌تواند به سود خودشان همچنین به نفع ما و باشگاههایشان باشد. ما پیش از این هم نشان داده ایم که به دنبال تعامل هستیم. بعد از این جلسه می‌توانم به شکل نهایی نظر خودم را در مورد شرایط اردو بگویم. راه حل‌هایی برای این مسئله داریم که باید در مورد آن‌ها صحبت کنیم و به نتیجه برسیم. پس از این جلسه می‌توانم به صراحت بگویم که راه حل ما چیست.

وضعیت حریفان را چطور می‌بینید و تا چه حد نسبت به آن‌ها شناخت پیدا کرده اید؟

تیم آنالیز ما به شکل دقیق فعالیت‌ها و رویداد‌های مرتبط با حریفان را پیگیری می‌کند. واقعیت این است که بیشترین شناخت ممکن را از عراق داریم، چون دو بار مقابل آن‌ها بازی تدارکاتی انجام دادیم. همچنین اخباری از تیم‌های یمن و ترکمنستان دریافت کردیم و به دنبال تماشای فیلم بازی‌های همه حریفان هستیم. همچنین عملکرد بعضی از نفرات تیم‌های امید حاضر در جام ملت‌ها را زیر نظر گرفتیم. تا آخرین روز وضعیت حریفان را با دقت پیگیری می‌کنیم و می‌خواهیم با شناخت کامل برابر آن‌ها قرار بگیریم. در نهایت برای ما تفاوتی میان حریفان وجود ندارد و تنها به دنبال موفقیت در همه مسابقات هستیم. می‌دانیم که مسابقات مهمی در پیش داریم و می‌خواهیم با بهترین نتیجه صعود کنیم.

برنامه اردوی آماده سازی در این فرصت باقیمانده تا آغاز رقابت‌ها چگونه خواهد بود؟

برنامه ما مشخصا در دو بخش تعریف شده، در ۱۰ روز اول تمرینات تاکتیکی و تکنیکی همچنین بدنسازی را در مجموعه پک و مرکز ملی فوتبال پیگیری خواهیم کرد. در این بخش هدف ما رسیدن به بالاترین سطح آمادگی بدنی و تاکتیکی خواهد بود که انتظار داریم به نتیجه دلخواه و ایده آل برسیم. همچنین در بخش دوم علاقمند به انجام دو مسابقه تدارکاتی با کیفیت هستیم که ترجیح می‌دهیم مقابل حریفان بین المللی و در سطح بالایی انجام شود. این دو مسابقه می‌تواند در برنامه ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار باشد.

نفرات نهایی در این اردو چگونه انتخاب می‌شوند؟

تلاش ما این است که بهترین‌ها را در فهرست نهایی قرار بدهیم. فراموش نکنیم بازی‌ها فشار زیادی دارد و فرصتی برای ریکاوری مناسب نداریم. بر این اساس تقریبا می‌توان گفت: به همه نفرات بازی خواهد رسید. به همین دلیل انتخاب ۲۳ بازیکن نهایی آسان نیست. باید بازیکنانی انتخاب شوند که می‌توانند باری را به دوش بکشند و در طول این ۳ مسابقه آمادگی مناسب داشته باشند. تاکید من بر اهمیت اردوی اسفندماه به همین دلیل است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

همشهری های برانکو در لیست مدیران استقلال

جلسه سرنوشت ساز برای کرانچار برگزار می شود

کرانچار: امیدوارم این طلسم ۴۴ ساله شکسته شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha