لحظه حمله سارقان به دختر جوان در خیابان خلوت!+فیلم

لحظه حمله سارقان به دختر جوان در خیابان خلوت!+فیلم

به گزارش سراج24، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است، مقاومت یک دختر جوان در مواجهه با دو سارق در یکی از خیابا‌های خلوت آفریقای جنوبی به تصویر می‌کشد. این دختر که در یکی از خیابان‌های اطراف شهر «کیپ تاون» توسط این دو سارق غافلگیر شده بود، با وجود مقاومت نتوانست از چنگ آن‌ها فرار کند.

در این ویدئو که توسط پلیس محلی آفریقای جنوبی منتشر شده است، مشاهده می‌شود که سارقان پس از توقف خودروی خود در حاشیه خیابان، از آن پیاده شده و از پشت سر به این دختر که در حال قدم زدن است، نزدیک می‌شوند. در ادامه یکی از سارقان به دختر جوان حمله‌ور شده و کیف دستی او را ازش می‌گیرد. در ادامه سارق دیگر که لباس آبی بر تن دارد، به دختر جوان حمله‌ور شده و تلفن همراه او را به سرقت می‌برد. انتهای ویدئو دختر جوان را در حالی که در گوشه خیابان نشسته و در حال گریه کردن در مقابل خودرو‌های در حال عبور است، نشان می‌دهد.

این ویدئو که به صورت گسترده در شبکه‌های اجتماعی در حال اشتراک گذاری است، تاکنون بیش از ۱۰۰۰۰۰ بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با بازخورد کاربران نیز همراه بود و برخی از آن‌ها رانندگانی را که بی‌توجه از مقابل این دختر جوان عبور می‌کردند مورد انتقاد قرار دادند. البته یکی از کاربران نیز در پاسخ به این انتقاد در کامنتی نوشت: «واقعاً در چنین موقعیت‌هایی توصیه نمی‌شد که رانندگان توقف کنند. چون برخی تصور می‌کنند این دختر نیز عضوی از یک تیم سارقان است.» برخی از کاربران نیز شجاعت این دختر جوان را مورد تمجید قرار دادند.

گفتنی است؛ محل وقوع این سرقت منطقه «موایزنبرگ» کیپ تاون آفریقای جنوبی بوده است. این جدیدترین مورد از سرقت‌های سریالی بوده که به تازگی در این منطقه رخ داده است. خلوت بودن خیابان و همچنین تنها بودن دختر جوان از عوامل مهم انتخاب قربانی توسط سارقان بود.

 
 
 
انتهای پیام/
 

اخبار مرتبط

حضور یک دختر با مار در بانک+فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha