اقدام باورنکردنی راننده کامیون در وسط اتوبان!+فیلم

اقدام باورنکردنی راننده کامیون در وسط اتوبان!+فیلم

به گزارش سراج24، ویدئویی که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است اقدام جنون آمیز یک راننده انگلیسی را در یکی از اتوبان‌های این کشور به تصویر می‌کشد. " جان تیلور" ۳۰ ساله با دور زدن در اتوبان و رانندگی بر خلاف جهت آن جان رانندگان دیگر را به خطر انداخت. این ویدئو که از داخل یک هلیکوپتر پلیس تهیه شده است، نشان می‌دهد که تیلور پس از دور زدن در اتوبان در جهت خلاف آن اقدام به رانندگی می‌کند.

در این ویدئو مشاهده می‌شود که او پس از این عمل خطرناک در معرض تصادف با خودرو‌هایی که از جلو در حال حرکت بودند قرار می‌گیرد. تیلور سپس اقدام به رانندگی در لاین اضطراری می‌کند و پس از چند بار تغییر مسیر در وسط اتوبان متوقف می‌شود. او پس از چند مایل رانندگی ناگهان خودرو را در وسط اتوبان رها کرده و پا به فرار می‌گذارد. این اتفاق در اتوبان M18 در منطقه دانکستر در یورک شر جنوبی انگلیس  رخ داد.

پس از این عمل خطرناک تیلور در حالی که در پشت یک خودروی کاروان مخفی شده بود دستگیر شد. طی یک تعقیب و گریز برای دستگیری  تیلور یکی از ماموران پلیس دچار جراحت سطحی شد. بنا به گزارش رسانه‌های انگلیسی به غیر از این مامور هیچ مامور دیگری زخمی نشده است. او  پس از دستگیری پذیرفت که با رانندگی خطرناک خود جان رانندگان دیگر را به خطر انداخته است.

" ویلیام مکلین "، کارآگاه  پلیس محلی یورک شر جنوبی در این رابطه گفت: " تیلور با ارتکاب این عمل خطرناک نشان داد که برای جان افراد پیرامون خود ارزشی قائل نیست. "  گفتنی است؛ این راننده خاطی  روز جمعه در دادگاه شفیلد کروون مورد محاکمه قرار گرفت و به تحمل ۱۸ ماه زندان محکوم شد.

 

 
 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

واکنش کاربران مجازی به حضور راننده اسنپ در مناطق سیل‌زده پلدختر +تصاویر

توییت نما//دعوای شدید یک دختر بی حجاب با راننده اسنپ!+فیلم

مزایده فروش زن توسط شوهر در انگلیس+تصاویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha