حیوان آزاری در باغ وحشی در انگلیس خبرساز شد +فیلم

حیوان آزاری در باغ وحشی در انگلیس خبرساز شد +فیلم

به گزارش سراج24، حیوان آزاری عجیب در یکی از باغ وحش‌های انگلیس خبرساز شد. مسئولان باغ وحش دارتمور با الهام گرفتن از یک فیلم هالیوودی به گردشگران اجازه دادند تا با تعدادی از حیوانات از جمله یک شیر و ببر به زور آزمایی بپردازند. هر بازدیدکننده با پرداخت ۱۵ یورو اجازه این مسابقه زورآزمایی را با یکی از دو حیوان بدست می‌آورد.

ویدئویی که توسط یکی از گردشگران و با دوربین تلفن همراه تهیه شده است چند بازدیدکننده را که از پشت حفاظ آهنی در حال زورآزمایی با یک شیر هستند نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود که یک بسته گوشت در حالی که به یک زنجیر قلاب شده است در داخل محدوده نگهداری شیر انداخته می‌شود. هنگامی که حیوان در تلاش است تا گوشت را به لانه خود منتقل کند چهار نفر در پشت حفاظ اقدام به کشیدن زنجیر کرده و به زورآزمایی با شیر می‌پردازند.

در حالی که از این آپشن جدید در این پارک تنها چند هفته می‌گذرد، اما هزاران نفر با امضای یک پتیشن مخالفت خود را با آن ابراز داشتند. " سوئو دالی"، سازماندهی دهنده این پتیشن در این باره گفت: " این بیرحمی است و نشان دهنده اوج بی احترامی به این حیوانات وحشی باشکوه است. من فکر می‌کنم ما در حال بازگشت به عقب هستیم. این باغ وحش بیشتر شبیه به سیرک است تا محلی که از این حیوانات در حال انقراض مراقبت شود. ".

اما " بنجامین می"، فردی که این باغ وحش را در سال ۲۰۰۶ خریداری کرده است با چالش خواندن قرار گیری انسان در برابر این جانوران می‌گوید همه این سر وصدا‌ها برای هیچ است. او در گفتگو با روزنامه Plymouth Live گفت: " من فکر می‌کنم این چالش جالب ۱۰۰ درصد باید انجام شود. شیر‌ها عاشق این چالش هستند. این عمل نزدیک به اعمال مخوف و طاقت فرسایی که آن‌ها در حیات وحش انجام می‌دهند نیست. من هرگز راضی نخواهم شد که این عمل را متوقف کنم مگر آنکه فردی با دلیل و مدرک بتواند مرا قانع کند. "

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

هدیه دانشجویان ایرانی برای جشن ۹۱ سالگی ملکه انگلیس+فیلم

مزایده فروش زن توسط شوهر در انگلیس+تصاویر

تصاویر خبری ۲۰ اسفند؛ از انگلیس تا سریلانکا

0 نظر

ارسال نظر

capcha