اعزام تیم ملی فوتبال ساحلی به مسابقات آسیایی

اعزام تیم ملی فوتبال ساحلی به مسابقات آسیایی

به گزارش سراج24، پیش از شروع مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا، تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در حالی به مصاف عراق و عمان در مرحله گروهی خواهد رفت که حتی یک بازی تدارکاتی انجام نداده است.

آمار بازی‌های دوستانه پانزده تیم حاضر در مسابقات قهرمانی آسیا انتخابی جام جهانی از ابتدای سال ۲۰۱۹ تا شروع مسابقات نشان می‌دهد تیم‌های ملی افغانستان، قرقیزستان، قطر و فلسطین در کنار تیم ملی کشورمان بازی تدارکاتی ترتیب ندادند.

اما تیم ملی لبنان با آمادگی بیشتری پا به مسابقات قهرمانی آسیا می‌گذارند، آن‌ها ۸ دیدار تدارکاتی برگزار کردند که در رتبه اول قرار دارند.

تیم‌های بحرین و امارت با ۶ دیدار تدارکاتی در رده دوم قرار دارند و، اما عراق با سرمربی ایرانی خود و عمان رقیب ایران هرکدام با ۴ دیدار تدارکاتی در رده سوم قرار گرفته اند. ژاپنی‌ها قهرمانی این مسابقات را جدی‌تر از همیشه گرفته اند و توانستند با تیم ملی برزیل ۲ مصاف دوستانه برگزار کنند، لازم به ذکر است که  سامورایی‌ها اصلی‌ترین رقیب تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان برای کسب عنوان قهرمانی هستند.

مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا به میزبانی تایلند است که به تاریخ شانزدهم اسفند برگزار خواهد شد و تا بیست و ششم همین ماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

منصوریان: در نیمه دوم حریف از ما بازی بهتری انجام داد

فخرالدینی در جدال با النصر غایب است

صعود شاگردان علیرضا منصوریان به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا

0 نظر

ارسال نظر

capcha