بیوگرافی شهید فرهاد عیسی‌زاده

بیوگرافی شهید فرهاد عیسی‌زاده

به گزارش سراج24، حماسه دفاع مقدس روز به روز بالنده‌تر شد و جوانان ما چونان کوهی استوار در برابر تهاجم دشمن ایستادند. مقدس‌ترین و با ارزش‌ترین استقامت، دفاع از عقیده است و بدون شک دوران هشت ساله جنگ تحمیلی عراق علیه ایران از افتخارات بزرگ و بی‌نظیر ایران اسلامی است. شهادت زندگانی جاودانه یافتن است؛ اوج و عروج تعالی است.

شهادت تکامل ایمان و نهایت خلوص قلب‌هاست. شهادت مردن تحمیلی نیست بلکه انتخاب آزادانه و آگاهانه و خلوت عاشق و معشوق است.

شما می‌توانید در ادامه شرح کوتاه زندگی شهید فرهاد عیسی زاده یکی از شهدای هشت سال دفاع مقدس را بخوانید:

شهید فرهاد عیسی زاده در خانواده‌ای انقلابی و مذهبی نیز به دنیا آمده بود. وی از همان اوان کودکی اهل نماز و مسجد بود و تا چهارم ابتدایی درس خواند. او به ورزش بخصوص والیبال و فوتبال علاقه زیادی داشت.

شهید با آگاهی کامل و داوطلبانه به جبهه‌های حق علیه باطل رفت. حتی مشوق هم سن و سالان خود نیزدر این مسیر بود. وی در سال ۶۲ که احزاب شرور دمکرات و کومله درمنطقه نا آرامی بسیار به وجود آورده بودند آن زمان از طرف بسیج مسلح گشته و عاشقانه و جانانه در راه دفاع از مردم و انقلاب گام برداشت. او معتقد بود باید در راه اعتلای پرچم انقلاب اسلامی بایستی جانمان را فدا کنیم.

نحوه شهادت و محل شهادت: در دسته‌ی ضربت بود که در حین مأموریت ماشین واژگون و در تاریخ شهادت ۹/۱۲/۶۷ به شهادت رسید. پیکر مطهر شهید در شهرستان سلماس منطقه شپیران و در روستای کهریق علیا به خاک سپرده شده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران با جدیت شهادت آمر به معروف را پیگیری می‌کند

مسیر شهدا تنها مسیر رستگاری در دنیا و آخرت است

فعالین برتر پژوهشی دفاع مقدس و مقاومت تجلیل می شوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha