کاپیتان پرسپولیس تقابل با استقلال را از دست داد؟

کاپیتان پرسپولیس تقابل با استقلال را از دست داد؟

به گزارش سراج24،  سید جلال حسینی، کاپیتان با تجربه تیم فوتبال پرسپولیس تهران که در دیدار با پدیده شهر خودرو در رقابت‌های جام حذفی دچار آسیب دیدگی شد، تقابل با نفت مسجد سلیمان را از دست داد و همچنین به بازی با صنعت نفت آبادان نمی‌رسد و وضعیت مبهمی برای دیدار با پاختاکور ازبکستان دارد.

پس از مصدومیت این بازیکن، طول درمان سید جلال حسینی یک تا ۲ هفته اعلام شد، اما حسینی همچنان به دلیل کشیدگی همسترینگ درد دارد و اگر این روند ادامه داشته باشد، احتمال دارد دربی را از دست دهد.

طول درمان مصدومیت کشیدگی همسترینگ که با درد همراه است، حدود ۵ هفته زمان می‌برد و احتمال دارد حسینی با احتساب زمان کار‌های بدنی و ریکاوری بازی با استقلال را از دست دهد، البته تاکنون این موضوع قطعی نشده است و باید دید پزشکان پرسپولیس چه نظری خواهند داد.

برای پیگیری مصدومیت سید جلال حسینی با علیرضا حقیقت، پزشک پرسپولیس تماس گرفتیم که او حاضر به پاسخگویی درباره شرایط سید جلال حسینی و دیگر مصدومان پرسپولیس نشد.  

بوژیدار رادوشویچ، محسن ربیع خواه، شجاع خلیل زاده و آدام همتی به دیدار دربی می‌رسند و احتمال دارد حسین ماهینی نیز رو در روی شاگردان شفر بازی کند، اما از مصدومان کنونی پرسپولیس، محمد انصاری قطعا به دربی نمی‌رسد و وضعیت سید جلال حسینی مبهم است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

برانکو: فقط به یک چمدان نیاز دارم تا پول را به کرواسی بیاورم

سرمربی پرسپولیس به آلمان می‌رود

اظهارات سرمربی پرسپولیس درباره انتخاب ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی ایران

0 نظر

ارسال نظر

capcha