معاون وزیر راه و شهرسازی:

فرآیند HSE در تمام اقدامات عمرانی و ساخت و ساز ضرورت دارد، اجرایی شود

فرآیند HSE در تمام اقدامات عمرانی و ساخت و ساز ضرورت دارد، اجرایی شود

به گزارش سراج24، محمدجعفر علیزاده، مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات عمومی و دولتی در حاشیه دومین همایش نشان تعالی HSE گفت: وارد شدن به بحث HSE در پروژه‌های عمرانی و ساخت و ساز از اهمیت بالایی برخوردار است و باید در مورد این فرآیند مهم فرهنگ‌سازی‌های لازم انجام شود.

علیزاده تصریح کرد: واقعیت این است تا زمانی که ماده ۴ قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان در کشور پیاده نشود حوادث ساختمانی در کارگاه‌های ساختمانی و کارگاه‌های عمرانی ادامه دارد و به همین دلیل بر این مهم تأکید داریم.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: ضرورت دارد تا فرآیند HSE در تمام اقدامات عمرانی و ساخت و ساز اجرایی شود. اجرای پروژه مصلی امام خمینی (ره) و طرح توسعه مجلس شورای اسلامی با فرآیند HSE انجام می‌شود.

علیزاده تصریح کرد: خوشبختانه رعایت فرایند HSE در پروژه بزرگ مصلای تهران با حضور ۶ متخصص در این زمینه به اجرا گذاشته شده است و این فرآیند در طرح توسعه ساختمان مجلس نیز رعایت شده است و برای تامین سلامت ایمنی و رعایت مسائل زیست محیطی همه دستگاه‌های اجرایی باید در تمام پروژه‌های عمرانی از این فرایند تبعیت کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی در پایان گفت: گسترش روز افزون ساخت و ساز و اهمیت تکمیل به‌موقع پروژه‌های عمرانی و زیرساخت‌های کشور رعایت الزام‌های ایمنی بهداشت و محیط زیست را ضروری کرده است و باید در تمام پروژه‌های عمرانی به فرآیند «HSE» توجه شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

شرکت بازآفرینی شهری مُهر تایید اعطای وام به بافت فرسوده را می‌زند

اجرا کردن طرح دو سالانه بازار اجاره به نفع مستاجران است

موقعیت بازار مسکن در شرایط بسیار بحرانی قرار گرفته‌‌است

0 نظر

ارسال نظر

capcha