تدارک ویژه شبکه مستند برای نوروز ۹۸

تدارک ویژه شبکه مستند برای نوروز ۹۸

به گزارش سراج24، سلیم غفوری مدیر شبکه مستند در حاشیه رونمایی از مستند پرتره شادخوان با موضوع زندگی منوچهر آذری، درباره تولیدات این شبکه و همچنین برنامه‌های نوروز۹۸ اظهار کرد: البته هنوز کامل جدول پخش برنامه‌ها برای نوروز بسته نشده است، اما برنامه‌هایی را تدارک دیده ایم که در این ایام به روی آنتن خواهیم می رود.

وی بیان کرد: سری جدید مستند ایرانگرد و همچنین سری جدید مجموعه مستند ایران که در دو استان کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال بختیاری تولید شده است را در این ایام خواهیم داشت.

غفوری با بیان اینکه در نوروز، سری جدید مستند پارسین را هم در شبکه مستند خواهیم داشت،گفت: یک مجموعه جدیدی با موضوع حیات وحش را که تولید شبکه مستند است را هم در ایام نوروز برای اولین بار پخش می کنیم.

مدیر شبکه مستند ادامه داد: مستند‌هایی هم در قالب کار‌های تک قسمتی از جمله همین شادخوان را تولید کرده ایم که به روی آنتن خواهد رفت. یک مجموعه تحت عنوان سمرقند که به موضوع شیرینی‌های سنتی هر منطقه ایران می پردازد تولید شده که مختص ایام نوروز نمایش داده خواهد شد. امسال در مجموع نوروز متفاوتی را در شبکه مستند خواهیم داشت.

وی درباره ویژه برنامه تحویل سال در این شبکه هم تصریح کرد: ما در شبکه مستند معمولا برنامه‌ ویژه‌ای برای تحویل سال نداشته ایم. اما طبیعتا لحظات شادی را در شبکه مستند برای این لحظات در نظر گرفته ایم. در کل شبکه مستند در دو سه سال اخیر پیشرفت ملموسی را در جذب مخاطب شاهد بوده است اما قطعا تا شرایط مطلوب فاصله داریم.

غفوری در مورد ماموریت ها و سیاست های شبکه مستند در سال جدید هم تصریح کرد: ما در برنامه های تدوین شده در شبکه به دنبال اهداف مختلفی هستیم که یکی از آن ها پرداختن به اقلیم متفاوت ایران است که در قالب تولید مستند های ایرانگردی دنبال خواهیم کرد.در موضوع مستندهای تاریخی این جریانی که به راه افتاده است ادامه دار خواهد بود و در سال آینده گسترش پیدا می کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ویدیو/جدیدترین مستند نادر طالب‌زاده با موضوع کرونا منتشر شد

حال و هوای رندانه یک عملیات تروریستی در «نفوذی»

رونمایی از کتاب «مثبت ۳» در هیأت میثاق با شهدا

0 نظر

ارسال نظر

capcha