دیگو دالوت اتوبوس خرید

دیگو دالوت اتوبوس خرید

به گزارش سراج24، به نقل از رسانه انگلیسی، دیگو دالوت بازیکن ۱۹ ساله تیم منچستر یونایتد تابستان سال گذشته از پورتو به جمع قرمزپوشان پیوست.

"لوئیس تراوسا " بنیان گذار این آکادمی پرورش و استعدادیابی فوتبال در این باره گفت: دالوت یک پیراهن امضا شده از باشگاه منچستریونایتد را برای ما فرستاد و در لحظه‌ای که تماس ویدئویی برقرار کرده بودیم، از ما خواست که به بیرون ساختمان برویم. وقتی با همه اعضا بیرون از محوطه باشگاه رفتیم صحنه غیرقابل باوری دیدیم. یک اتوبوس پارک شده در نزدیکی ساختمان نظر ما را به خودش جلب کرد.

دالوت بازیکن این روز‌های شایطین سرخ با توجه به اینکه این مدرسه فوتبال را در سن ۹ سالگی ترک کرد، اما تا به امروز با آن‌ها در ارتباط بوده و وسایل و تجهیزات مورد نیاز آکادمی و کادر را تامین کرده است.

دالوت در زمان مورینیو به تیم منچستر پیوست و تا حدی نور چشمی این سرمربی پرتغالی در تیم بود. مورینیو همواره از وی تعریف می‌کرد و در یک مصاحبه‌ای درباره دیگو گفته بود: همه می‌دانند دالوت پتانسیل بالایی دارد. علاقه‌ای به مقایسه کردن ندارم، اما فارغ از کسب هر نتیجه ای، دیگو در همان سنی وارد یونایتد شد که گری نویل به ترکیب اصلی رسیده بود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

خلاصه دیدار ستارگان منچستریونایتد و ستارگان بایرن مونیخ + فیلم

کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس

خلاصه دیدار نیوکاسل و منچستریونایتد + فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha