پاریس محل تاخت و تاز گروهک تروریستی منافقین

پاریس محل تاخت و تاز گروهک تروریستی منافقین

به گزارش سراج24، دار و دسته منافقین اگر تیرماه 1367 در عملیات مرصاد تار و مار شدند تا رویای مسعود رجوی برای فتح 48‌ساعته تهران به سرنوشت رویای صدام برای فتح یک هفته‌ای تهران دچار شود اما گویا حالا 30 سال پس از آن عملیات، یکی از پایتخت‌‌های بزرگ اروپایی را محل تاخت و تاز خود کرده‌اند.

منافقین اگر در آرزوی تهران سوختند اما حالا کسب‌وکار پردرآمدی را در پاریس برای خود ساخته‌‌‌اند. بویژه در سال‌‌های اخیر آنها توانسته‌‌اند روابط نزدیک‌تری را با دولت جدید الیزه برقرار کنند. برنامه‌‌های جمع‌آوری اعانه منافقین، در دوران ریاست‌جمهوری امانوئل مکرون بشدت افزایش یافته است و در کنار کمک‌‌های گسترده‌ای که آمریکا و برخی کشورهای اروپایی به این فرقه تروریستی می‌کنند، آنها کسب‌وکار خود را در فرانسه گسترش داده‌‌‌اند. این موضوع باعث شده منافقین از توان مالی لازم برای پولپاشی بین سیاستمداران غربی و آوردن آنها به همایش‌‌های سالانه خود برخوردار شوند. به‌گونه‌ای که آنها توانسته‌‌اند در سال‌‌های اخیر چهره‌‌های مطرحی از سیاستمداران آمریکایی و اروپایی و نیز برخی چهره‌های سیاسی و امنیتی برخی کشورهای عربی را نیز به همایش‌‌های خود بیاورند. فرقه منافقین البته پس از روی کار آمدن ترامپ، توانست از طریق افرادی مانند جان بولتون که یک ردیف بودجه ثابت در حساب و کتاب‌‌های منافقین دارد، خود را به عنوان یکی از محورهای عملیات‌‌های تروریستی در ایران تعریف کند. حالا آنها به قدری به ترامپ نزدیک شده‌‌اند که در 40 سالگی انقلاب اسلامی ایران، ترامپ توئیتی فارسی با هشتگ مورد استفاده منافقین منتشر می‌کند. اما حمایت‌‌های خاص دولت آمریکا از تروریست‌‌های منافقین، با همراهی و حمایت‌‌های گسترده اروپایی‌ها همراه شده است. پس از نمایش مسخره فرانسه و ادعای پاریس علیه وزارت اطلاعات ایران مبنی بر تلاش برای بمب‌‌گذاری در همایش منافقین در پاریس، دار و دسته رجوی توانسته‌‌اند پاریس را جولانگاه خود قرار دهند. آنها طی هفته‌‌های گذشته و بویژه پس از سفر عباس عراقچی به پاریس، یک راهپیمایی در پایتخت فرانسه راه انداختند و در خیابان‌‌های این شهر رژه رفتند! مریم رجوی، سرکرده موقت تروریست‌‌های منافقین نیز روز پنجشنبه به پارلمان فرانسه رفت تا در جمع رئیس پارلمان و مقامات فرانسوی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران سخنرانی کند. او در سخنرانی خود بارها از مقامات فرانسوی به‌خاطر حمایت‌‌های گسترده از منافقین قدردانی کرد.
نکته جالب توجه در صحبت‌‌های سرکرده منافقین، مواضع مشترک او با مواضع اعلامی آمریکا و فرانسه در قبال برنامه دفاع موشکی ایران بود. بر همین اساس، سرکرده منافقین که در عملیات مرصاد فرمان حمله منافقین به خاک ایران را شخصا صادر کرده بود، در مجلس ملی فرانسه بر نابودی برنامه موشکی ایران تاکید کرد. او همچنین گفت که جمهوری اسلامی ایران نسبت به مواضع اروپایی‌ها مبنی بر تعطیلی برنامه موشکی تهران، بی‌اعتناست.
به گزارش «وطن‌امروز»، نکته جالب اینکه سرکرده گروهک تروریستی منافقین در سخنرانی خود به مقامات فرانسوی گفت که هسته‌‌های «شورشی» را در ایران علیه جمهوری اسلامی ایران تشکیل داده و ایجاد کرده است. او در این‌باره گفت: «یک تحول مهم در ایران رخ داده است. این نیرو کانون‌های شورشی است. واحدهایی که از اعضا و هواداران مقاومت ایران تشکیل شده است. آنها از میان نسل جوان و آزادی‌خواه ایران برخاسته‌اند. در یک سال اخیر، کانون‌های شورشی فعالیت‌های ضد رژیم را در ده‌ها شهر ایران گسترش داده‌اند». او سپس از فرانسوی‌ها خواست به سیاست خود در حمایت از منافقین ادامه دهند و منافقین را به عنوان رژیم جایگزین جمهوری اسلامی به رسمیت بشناسند!
بر اساس این گزارش، اظهارات سرکرده تروریست‌‌های منافقین در مجلس ملی فرانسه در حالی است که این گروهک رسما یک جنگ مسلحانه را به کمک یک کشور خارجی علیه ایران به راه انداخت و تاکنون 17 هزار نفر از مردم ایران را به شهادت رسانده است. بر همین اساس، این گروهک تروریستی یکی از خطوط قرمز اعلامی جمهوری اسلامی ایران است. با این حال اما نه‌تنها دولت و مجلس فرانسه خدمات بی‌سابقه‌ای را به این تروریست‌ها داده و پاریس را پناهگاه آنها کرده‌‌اند، بلکه اجازه می‌دهند آنها در مراکز تصمیم‌گیر فرانسه حضور داشته باشند و علنا علیه امنیت ایران اظهارنظر کنند. اینکه سرکرده منافقین در مجلس فرانسه رسما می‌گوید در یک سال گذشته گروه‌‌های شورشی در ایران ایجاد کرده و به راه انداخته است، اگرچه ممکن است در راستای همان سیاست بزرگنمایی توان و جذب پول و اعانه باشد اما در حوزه تعهدات دیپلماتیک فرانسه، این یک اقدام خلاف امنیت ملی ایران و رفتار خصمانه پاریس علیه تهران تلقی خواهد شد. سرکرده یک گروه تروریستی که بارها داغ بر دل ملت ایران گذاشته و هزاران نفر از مردم این کشور را به خاک و خون کشیده است، در مجلس فرانسه از برنامه‌‌های خود برای ناامن کردن کشور گفته و درباره تداوم این برنامه‌ها اظهارنظر کرده است! در کنار اقدامات علنی فرانسه در اعلان دشمنی با ایران، سکوت وزارت امور خارجه ایران در قبال فعالیت‌‌های آزادانه منافقین در فرانسه و تشدید اقدامات آنها علیه ایران در این کشور، باز هم روایتگر همان انفعال خطرناک و پرهزینه‌ای است که چند سالی است دیپلماسی ایران را به سمت فلج شدن حرکت داده است. این سوال بسیار جدی است که چرا وزارت امور خارجه اقدامی برای نشان دادن هزینه‌‌های این حمایت علنی الیزه از منافقین انجام نمی‌دهد؟ در حالی که دولت امانوئل مکرون درگیر جنبش مردمی جلیقه‌زردهاست، حمایت آزادانه آنها از منافقین نشان می‌دهد آنها هیچ احساس ضعفی در قبال دولت ایران ندارند و در اوج فشار نیز برنامه‌‌های خود برای اعلام حمایت از تروریست‌‌های ضدایرانی را پیگیری می‌کنند.

به اعتقاد کارشناسان، انفعال وزارت امور خارجه در قبال رفتارهای خصمانه و غیردوستانه اروپایی‌ها بویژه فرانسه، تاثیر مستقیمی بر تضعیف شاخص‌‌های امنیتی کشور خواهد گذاشت. کما اینکه آمارها نشان می‌دهد حوادث تروریستی در ایران، پس از توافق برجام به مراتب بیشتر و شدیدتر از گذشته بوده است.

اخبار مرتبط

دستبرد منافقین به خیریه‌ها و کلیساهای فرانسوی

سرزمین‌های آذربایجان همه باید آزاد شود/این گرانی‌های اخیر توجیه ندارد/ خیلی از مشکلات کنونی کشور مربوط به خود ماست

خواب مسئولان سفارت ایران در فرانسه/ چرا پیام رهبری در سایت سفارت دیر منتشر شد؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha