مصدومان تیم فوتبال پرسپولیس تهران مقابل نفت مسجد سلیمان

مصدومان تیم فوتبال پرسپولیس تهران مقابل نفت مسجد سلیمان

به گزارش سراج24، در ادامه رقابت‌های هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم‌های نفت مسجد سلیمان و پرسپولیس تهران فردا شنبه در ورزشگاه شهید بهنام محمدی به مصاف هم می‌روند و ۲ تیم در صدد کسب پیروزی هستند. دیدار رفت این دو تیم با تساوی صفر بر صفر به پایان رسید و اکنون مرزبان و برانکو تلاش می‌کنند تا ۳ امتیاز را بدست آورند.

سرخپوشان در صورت پیروزی مقابل نفت مسجدسلیمان ۴۰ امتیازی خواهند شد و همچنان در کورس قهرمانی با سپاهان می‌مانند و اگر شاگردان مرزبان به برد دست یابند، می‌توانند صعود ۲-۳ پله‌ای داشته باشند.

برانکو ایوانکوویچ و کادرفنی پرسپولیس تا پیش از برگزاری تمرین امروز (جمعه) ۶ بازیکن را (حسین ماهینی، محمد انصاری، سیدجلال حسینی، بوژیدار رادوشویچ، محسن ربیع خواه و آدام همتی) به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتند، اما در چارچوب آخرین تمرین نیز شجاع خلیل زاده دچار مصدومیت از ناحیه کشیدگی چهار سر ران شد تا دیدار با نفتی‌ها را از دست دهد.

غیبت بازیکنان فوق در بازی فردا (شنبه) قطعی است و همچنین شایان مصلح نیز به دلیل تب و لرز نتوانست تمرین کند تا وضعیت مبهمی برای دیدار با نفت داشته باشد، هرچند کادر پزشکی درحال تلاش است تا او را به بازی فردا برسانند.

اگر مصلح به بازی برسد، به احتمال زیاد او و محمد نادری زوج خط دفاع پرسپولیس را تشکیل خواهند داد و مهدی شیری در دفاع چپ قرار می‌گیرد و سیامک نعمتی مدافع راست می‌شود تا جای خالی مصدومان تیمش را پر کند. همچینن احتمال دارد با حضور مصلح، او دفاع چپ، مهدی شیری دفاع راست و احمدنوراللهی یک خط به عقب بازگردد تا زوج نادری شود که در این صورت نعمتی در پست هافبک توپ خواهد زد.

البته اگر شایان مصلح به بازی نرسد، کار برای برانکو و پرسپولیس سخت‌تر خواهد شد. مهدی شیری در پست دفاع چپ بازی می‌کند، سیامک نعمتی مدافع راست خواهد شد و محمد نادری و احمدنوراللهی زوج خط میانی را تشکیل خواهند داد که باید دید سرمربی کروات پرسپولیس از چه ترکیبی استفاده خواهد کرد.  

احسان حسینی نیز مدافع جوان پرسپولیس است که در فهرست ۲۰ بازیکن فردا حضور دارد، اما بعید به نظر می‌رسد که برانکو او را در ترکیب یازده بازیکن اصلی قرار دهد.

همچنین شنیده می‌شد که ایوانکوویچ در صدد است تا در بازی فردا برخی بازیکنان ملی پوش را استراحت دهد که با توجه به اتفاقات رخ داده در تمرین و مصدومیت زیاد بازیکنان بعید به نظر می‌رسد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران مقابل نفت مسجد سلیمان

علیرضا بیرانوند، محمد نادری،  شایان مصلح، مهدی شیری،  سیامک نعمتی، احمد نوراللهی، کمال کامیابی نیا، مهدی ترابی، بشار رسن، سروش رفیعی و علی علیپور

دیدار تیم‌های پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان، روز شنبه (۴ آبان ۱۳۹۷) از ساعت ۱۶ برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha