کارنامه بازیکن جدید تیم فوتبال فولاد خوزستان

کارنامه بازیکن جدید تیم فوتبال فولاد خوزستان

به گزارش سراج24، به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، مسئولان باشگاه فولاد خوزستان تاکافومی آکاهوشی «Takafumi Akahoshi» را به خدمت گرفتند تا این تیم را تقویت کنند.

برای آشنایی بیشتر با این بازیکن که روز‌های گذشته در تمرینات تیم فولاد خوزستان حضور داشته، مروری بر کارنامه فوتبالی این بازیکن داریم‌:

بازیکن جدید فولاد خوزستان متولد ۲۷ می ۱۹۸۶ در شهر فوجی ژاپن است و پیش از پیوستن به این تیم در عضویت تیم تایلندی اسپنبوری «Suphanburi» تایلند بوده است.

تاکافومی فوتبال خود را از رده زیر ۱۳ سال و زیر ۱۵ سال شیمیزو اس پلاس آغاز کرد و پس از آن در تیم فوتبال دبیرستان فوجیده هیگشی روند رو به رشد خود را ادامه داد تا دوران حرفه‌ای فوتبال را از سال ۲۰۰۵ با حضور در تیم اوراواردز «Urawa Reds» در لیگ برتر فوتبال برای پیوستن به (جی لیگ) آغاز کند.

پس از ۲ سال پوشیدن لباس اوراواردز وی به عنوان بازیکن قرضی برای تیم میتو به میدان رفت و طی این مدت از مجموع ۴۱ بازی ۸ گل زد و ۸ پاس در کارنامه خود ثبت کرد.

هافبک شماره ۸۰ فولاد خوزستان سپس به تیم یاماگاتا ژاپن رفت و نیم فصل برای این تیم بازی کرد. لیگ لیتوانی مقصد بعدی آکاهوشی بود و ۱۵ بازی برای تیم لیِپاخاس متالورژ این کشور انجام داد.

اما آکاهوشی بیشترین بازی را در طول دوران حرفه‌ای خود برای تیم پاگون ژچین در لیگ برتر لهستان انجام داد و در ۲ مقطع، مجموعا در ۱۵۶ مسابقه برای این تیم به میدان رفت که حاصل آن زدن ۲۰ گل بود.

وی همچنین به دلیل مصدومیت یک حضور ناموفق در لیگ روسیه و در تیم یوفا (UFA) این کشور داشت و با این وجود در ۶ ماه برای این تیم ۲ گل زد و بار دیگر به لهستان برگشت و ۲ سال دیگر در این کشور توپ زد.

هافبک جدید فولاد در ۲ سال گذشته در تیم‌های راچابوری (۲۹ بار) و سوفانبوری (۳۲ بار) در لیگ تایلند بازی کرده و مجموعا ۵ گل نیز در این بازی‌ها به ثمر رسانده است.

گفتنی است، فولاد که در نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر علاوه بر تمدید قرارداد با فرزاد جعفری و سینا مریدی، در پست‌های مختلف با جذب بازیکانی، چون محمد امین بهرامی، عارف غلامی، مسی بوولی، سیامک کوروشی، آرش افشین، بابک مرادی و حجت چهارمحالی تیم خود را تقویت کرده است، در ۴ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی و یک تساوی رسیده و در ادامه رقابت‌ها عصر امروز در ورزشگاه وطنی قائمشهر با تیم نساجی مازندران به رقابت خواهد پرداخت.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

افتخارات مربی کروات در لیگ دسته یک

آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال

ورزشگاه شهدای فولاد در دیدار مقابل سپاهان افتتاح می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha